1.1.6 Партнерська програма

Умови та підключення до партнерської програми

Партнерська програма хостинг-провайдера TheHost - це надійне та прозоре рішення, яке дозволяє Вам заробляти на клієнтах, яким Ви порекомендували наші послуги. Наша партнерська програма, на відміну від багатьох конкурентів, дозволяє робити це автоматично, розміщуючи своє партнерське посилання на Вашому сайті, блозі або медіаканалі.

Партнерська винагорода в 10% включає дохід з усіх послуг хостингу (Shared-Хостинг, Premium-Хостинг, Реселлінг-хостинг, FTP хостинг VPS/VDS) та послуг оренди виділених фізичних серверів Dedicated та розміщення серверів Colocation. Нарахування за послуги, які ми перепродаємо, як доменні імена, SSL-сертифікати, ліцензії ПЗ не проводяться.

Партнерська програма дає можливість отримувати партнерську винагороду протягом усього періоду оплати рефералу, виводити кошти з особистого кабінету на гаманець WebMoney, контролювати надходження, т.к. виплати здійснюються у визначену дату - у ніч з 1 на 2-е число наступного місяця, перевіряти статистику переходів та реєстрацій рефералів.

Для отримання партнерського реферального посилання або партнерського промокоду потрібно зайти в особистий кабінет у розділ “Клієнт” -> “Партнерські програми”: Партнерська програма в особистому кабінеті

Для того, щоб прив’язка рефералу за реферальним посиланням відбулася автоматично, потрібно перед клацанням на реферальне посилання обов’язково очистити кеш (куки) браузера, щоб не зберігалася інформація про попередні переходи на сайт. Якщо реферал вже зареєстрував кабінет, або посилання не спрацювало, можна при замовленні послуги в кабінеті рефералу застосувати промо-код, зазначений на попередньому малюнку.

Перевірити коли і з якого ip і сайту клієнт зареєструвався і під яким логіном і чи здійснив оплату можна у вашому кабінеті в розділі Партнерська програма, вибравши вашу партнерську програму і натиснувши кнопку Статистика справа вгорі.

Переходы по Вашим реферальным ссылкам

У розділі Фінанси -> Доходи від партнерки можна подивитися коли скільки та з якого клієнта вам було нараховано реферальних. У розділі Фінанси -> Платежі такі нарахування матимуть метод оплати “Внутрішнє зарахування”. Для виведення коштів потрібно написати запит із вашого кабінету із зазначенням суми для виведення (не менше 100 грн) та реквізитів. Виведення коштів не може бути виконане частіше, ніж 1 раз на 1 календарний місяць. Виведення здійснюється протягом 1-3 банківських днів з моменту подання заявки на виведення коштів.

Якщо реферал з якоїсь причини не підв’язався до вашого кабінету і ви не отримуєте за нього нарахування, потрібно написати запит на підтримку з вашого кабінету та кабінету рефералу з проханням прив’язати його обліковий запис до вашого рефералу в ручному режимі та вказати ваш промо-код - запит ручної прив’язки буде розглянуто, але не отримані до моменту звернення кошти вже не можна буде зарахувати до ручної.