Перенесення домену

Приклади запитів: thehost.ua , thehost.net.ua
WWW.

Призначення і завдання сервісу перенесення домену

Сервіс перевірки сайтів

Доменне ім'я - це насамперед Ваша власність. Згідно із загальноприйнятим правом, це об'єкт Вашої особистої інтелектуальної власності. Виходячи з цього, якщо Ви з тих чи інших причин вирішили виконати перенесення доменного імені на обслуговування до нас, як до акредитованого реєстратора доменних імен, ніхто не має права перешкодити Вам виконати зазначену процедуру. Зазвичай для виконання перенесення домену Вам необхідно звернутися до старого реєстратора доменного імені, поінформувати його про те, що Ви хочете зробити трансфер домену до нового реєстратора і попросити код трансферу або, як його ще називають, код перенесення доменного імені до іншого реєстратора.

Процедура перенесення доменного імені безкоштовна, швидка і безпечна. Зазвичай вона виконується за 5 календарних днів із моменту ініціації процедури трансферу домену. Саме перенесення домену - безкоштовне, але більшість доменних зон при виконанні трансферу продовжують домен на 1 рік. Саме тому при виконанні перенесення домену в нашому особистому кабінеті система може попросити оплату продовження домену на 1 рік за нашою ціною.

Кешбек на домени!

Кешбек від TheHost на трансфер доменних імен

Із вересня 2020 року ми запускаємо безстрокову акцію на трансфер доменних імен під наше обслуговування. При успішному трансфері домену на Ваш внутрішній рахунок в особистому кабінеті повертається до 40% від вартості трансферу, залежно від доменної зони перенесенного Вами домену.
Ці кошти можна буде в майбутньому використовувати на весь перелік наших послуг, включаючи хостинг, доменні імена, віртуальні та виділені сервери, а також сертифікати SSL.