Підтримка абонентів: support@thehost.ua
Ваші відгуки та пропозиції: #feedback

Перенесення домену

Приклади запитів: thehost.ua , thehost.net.ua
WWW.

Призначення і завдання сервісу перенесення домену

Сервис проверки сайтов

Доменне ім'я - це в першу чергу Ваша власність. Згідно загальноприйнятого права - це об'єкт Вашої особистої інтелектуальної власності. Виходячи з цього, якщо Ви з тих чи інших причин вирішили виконати перенос доменного імені на обслуговування до нас, як до акредитованого реєстратора доменних імен, ніхто не вправі перешкодити Вам виконати зазначену процедуру. Зазвичай для виконання перенесення домену Вам необхідно звернутися до старого реєстратору доменного імені, проінформувати його про те що Ви хочете зробити трансфер домену до нового реєстратора і зажадати код трансферу або, як його ще називають, код перенесення доменного імені до іншого реєстратора.

Процедура перенесення доменного імені - безкоштовна, швидка і безпечна. Зазвичай вона виконується за 5 календарних днів з моменту ініціації процедури трансферу домену. Сам перенесення домену - безкоштовний, але більшість доменних зон при виконанні трансферу продовжують домен на 1 рік. Саме тому при виконанні перенесення домену в нашому особистому кабінеті система може попросити оплату продовження домена на 1 рік за нашою ціною.

Кешбэк на домены!

Кешбек від TheHost на трансфер доменних імен

З вересня 2020 року ми запускаємо безстрокову акцію на трансфер доменних імен під наше обслуговування. При успішному трансфері домена на ваш внутрішній рахунок в особистому кабінеті повертається до 40% від вартості трансферу, в залежності від доменної зони перенесенного вами домену.
Ці кошти можна буде в майбутньому використовувати на весь перелік наших послуг, включаючи хостинг, доменні імена, віртуальні і виділені сервери, а також сертифікати SSL.