Доменний сертифікат

Компанія TheHost, як акредитований Реєстратор доменних імен в Україні, надає своїм Клієнтам можливість отримати документальне та юридичне підтвердження права власності на зареєстроване у нас доменне ім'я.

Доменний сертифікат додатково підкреслить поважність вашої організації чи ресурсу в мережі інтернет. Крім того, він може стати оригінальним доповненням до доменного імені, яке ви придбали для когось у подарунок.

Документ містить інформацію про доменне ім'я, власника домену та строки реєстрації. Сертифікат оформлюється на фірмовому бланку компанії TheHost з печаткою та підписом директора.

Які переваги?

  • Юридичне підтвердження права власності на доменне ім'я
  • Доменний сертифікат доповнить та підкреслить поважність вашої організації чи ресурси в мережі інтернет
  • Сертифікат - чудове доповнення до подарункового доменного імені
Доменний сертифікат
99 277 3.48
на рік

Для замовлення Доменного Сертифікату необхідно в особистому кабінеті створити запит на відділ Реєстрації доменних імен на випуск необхідного вам документу і поповнити рахунок на 992773.48

Доменне ім'я - це об'єкт Вашої інтелектуальної власності. Саме тому так важливо мати документ підтверджує Ваші права на той чи інший домен. Доменний сертифікат є саме таким документом, який видається нашою компанією як офіційним акредитованим реєстратором доменних імен, на весь термін делегування доменного ім'я.

Доменний сертифікат надсилається власнику доменного імені поштою після звернення в службу підтримки абонентів і оплати абонентом вартості його випуску. Зазвичай на це йде кілька днів, тому ми рекомендуємо замовляти випуск доменного сертифікату завчасно.