Доменний сертифікат

Компанія TheHost, як акредитований Реєстратор доменних імен в Україні, надає своїм Клієнтам можливість отримати документальне та юридичне підтвердження права власності на зареєстроване в нас доменне ім'я.

Доменний сертифікат додатково підкреслить поважність Вашої організації чи ресурсу в мережі Інтернет. Крім того, він може стати оригінальним доповненням до доменного імені, яке Ви придбали для когось у подарунок.

Документ містить інформацію про доменне ім'я, власника домену та строки реєстрації. Сертифікат оформлюється на фірмовому бланку компанії TheHost із печаткою та підписом директора.

Які переваги?

  • Юридичне підтвердження права власності на доменне ім'я
  • Доменний сертифікат доповнить та підкреслить поважність Вашої організації чи ресурсу в мережі Інтернет
  • Сертифікат - чудове доповнення до подарункового доменного імені
Доменний сертифікат
250 5.8 6.28

Для замовлення Доменного Сертифікату необхідно в особистому кабінеті створити запит на відділ Реєстрації доменних імен на випуск потрібного Вам документа і поповнити рахунок на 2505.86.28

Доменне ім'я - це об'єкт Вашої інтелектуальної власності. Саме тому так важливо мати документ, що підтверджує Ваші права на той чи інший домен. Доменний сертифікат є саме таким документом, який видається нашою компанією, як офіційним акредитованим реєстратором доменних імен, на весь термін делегування доменного імені.

Доменний сертифікат надсилається власнику доменного імені поштою після звернення до служби підтримки абонентів та оплати абонентом вартості його випуску. Зазвичай це триває кілька днів, тому ми рекомендуємо замовляти випуск доменного сертифіката завчасно.