Базовий анти-DDoS захист

Для захисту роботи ваших сервісів при виникненні DDoS початкового та середнього рівня ви можете скористатися послугою Базового анти-DDoS захисту. Сервіс Базового анти-DDoS дозволяє абонентам TheHost, які використовують сервіс Cloud VPS/VDS, скористатися апаратними файрволлами TheHost і здійснити блокування вхідного паразитного трафіку.

Базовий анти-DDoS захист

Технічні особливості сервісу дозволяють виконувати блокування атак потужністю до 4 Гбіт/с із щільністю пакетного трафіку до 0.5 мільйонів пакетів на секунду. Фільтрація паразитного трафіку допускається виключно на підставі протоколу передачі (ICMP, UDP, TCP).

Які переваги?

  • Економія коштів. При відбитті невеликих та середніх атак немає необхідності залучати платні профільні рішення
  • Підвищення надійності. Блокування атак та паразитного трафіку може відновити роботу атакованого ресурсу
  • Висока доступність. При фільтрації типів трафіку, що вами не використовуються, ви зменшуєте ймовірність недоступності ваших сервісів через переповнення смуги пропускання при виникненні DDoS атаки
Клієнтам сервісу Cloud VPS/VDS від TheHost для замовлення базового анти-DDoS достатньо створити запит із описом типу трафіку, який необхідно заблокувати у напрямку виділеної серверу IP адреси. Запит можна створити в особистому кабінеті або за електронною поштою support@thehost.ua.