Додаткові ядра процесора

В процесі експлуатації віртуального виділеного сервера Ви можете зіткнутися з ситуацією коли підвищені вимоги Вашого проекту вимагають більшої швидкості і продуктивності. У такій ситуації Ви можете або підвищити тарифний план Вашого сервера VPS/VDS, або доукомплектувати його додатковими ресурсами. Серед таких ресурсів можна виділити: ядра процесора, оперативну пам'ять (ОЗУ) або дисковий простір.

За допомогою додаткових ядер процесора віртуального сервера VPS/VDS Ви можете швидко і легко підняти в рази продуктивність Вашого сервера. Більша кількість ядер дозволять Вашому серверу обробляти запити швидше і в більшій кількості. Так як додаткові ядра процесора є додатковою послугою, на відміну від повної зміни тарифного плану сервера VPS/VDS, Ви в будь-який момент зможете як збільшити, так і зменшити її значення.

Які переваги?

  • Можливість істотно підвищити швидкість і продуктивність Вашого віртуального виділеного сервера VPS / VDS
  • Економія коштів в разі якщо Вам необхідно прискорити роботу Вашого сервера але бюджет на хостинг не дозволяє підвищити тарифний план на більш потужний
Для замовлення Додаткових ядер процесора віртуального сервера VPS/VDS потрібно зайти в особистий кабінет в розділ "Товари / послуги" - "Віртуальні сервери", виділити Ваш сервер VPS/VDS і за допомогою кнопки "Конфиг." у верхній частині списку змінити значення параметра "Кількість ядер процессора" до бажаної кількості.