Розширене адміністрування

Базове адміністрування VPS/VDS Розшиене адміністрування VPS/VDS

Якщо ваше завдання виходить за рамки базової технічної підтримки та Базового адміністрування, тоді одним із найкращих методів його вирішення є сервіс Розширеного адміністрування від TheHost. Розширене адміністрування передбачає платне виконання специфічних задач із системного адміністрування, відповідно до попередньо узгодженого технічного завдання.

Вартість сервісу розраховується виходячи з трудовитрат, необхідних для імплементації поставленого завдання. Розрахунок враховує складність поставленого завдання та час, необхідний для його виконання.

Мінімальна вартість трудовитрат становить 400 грн за 1 годину виконання поставленого завдання. Мінімальний період, на який можна замовити послугу розширеного адміністрування – 1 година. Оплата за сервіс здійснюється виключно після виконання робіт, узгоджених у технічному завданні. Для замовлення та початку виконання робіт з нашого боку, необхідно щоб на вашому балансі була присутня сума, узгоджена в якості оплати за сервіс.

Які переваги?

  • Безпека. Не потрібно залучати сторонніх підрядників та надавати їм доступ до сервера
  • Гарантія якості. Ви можете бути впевнені, що ваше завдання буде виконане вчасно та згідно з поставленою задачою
  • Досвідчені фахівці. Наші адміністратори мають широкий досвід у питаннях конфігурації різноманітного ПЗ у Linux
  • Технічне завдання. Усі роботи виконуються лише після узгодження ваших вимог
  • Доступні ціни. Вартість робіт із системного адміністрування узгоджується до початку виконання робіт
400 9.28 10.04 на годину

Для замовлення розширеного адміністрування, клієнтам TheHost достатньо звернутися до нашої служби технічної підтримки для узгодження характеристик вашого завдання.

Після того, як завдання буде розглянуте нашими фахівцями, вам буде озвучено висновок за фактом можливості виконання завдання, терміну виконання та вартості. Для початку проведення робіт вам буде достатньо поповнити рахунок в особистому кабінеті та повідомити нашу службу підтримки про свою згоду на проведення робіт з Розширеного адміністрування.