Встановлення CMS

Для клієнтів, котрі по різним причинам, не можуть самостійно встановити потрібну їм CMS або "двигун" сайту, ми надаємо платну послугу встановлення CMS на хостинг.

Послуга установлення CMS передбачає завантаження та встановлення на ваш хостинг чи сервер, куплений у нас, необхідний "двигун" сайту. Це може бути будь-яка відома CMS чи CMS, що рідко трапляється. Наші фахівці зможуть провести аналіз відповідності необхідної вам CMS до характеристик замовленого хостингу чи серверу, а також проведуть установку та початкове налаштування.

По завершені роботи ми тестуємо встановлену CMS на коректність роботи на хостингу і надаємо Вам всі необхідні параметри доступу і управління вашим сайтом.

Які переваги?

  • Гарантовано якісна установка та налаштування необхідної вам системи управління контентом сайту
  • Робота виконується лише нашими фахівцями, котрі окрім встановлення, перевіряють вимоги та правильність роботи налаштованої CMS
49 134 1.73
Для замовлення послуги Встановлення CMS необхідно зайти в особистий кабінет та звернутися до нашої служби підтримки вказавши яку CMS, якої версії та на який сайт необхідно встановити.
Мінімальна ціна Встановлення CMS - 49 грн. і може бути збільшена, якщо встановлення потребує додаткових не стандартних правок, конфігурацію чи встановлення не стандартного програмного забезпечення.