Встановлення CMS

Для клієнтів, які з різних причин не можуть самостійно встановити потрібну їм CMS або "двигун" сайту, ми надаємо платну послугу встановлення CMS на хостинг.

Послуга встановлення CMS передбачає завантаження та встановлення на Ваш хостинг чи сервер, куплений у нас, необхідного "двигуна" сайту. Це може бути будь-яка відома чи рідкісна CMS. Наші фахівці зможуть провести аналіз відповідності необхідної Вам CMS до характеристик замовленого хостингу чи сервера, а також проведуть встановлення та початкове налаштування.

Після завершеня роботи ми тестуємо встановлену CMS на коректність роботи на хостингу і надаємо Вам усі необхідні параметри доступу та керування Вашим сайтом.

Які переваги?

  • Гарантовано якісне встановлення та налаштування необхідної Вам системи керування контентом сайту
  • Робота виконується лише нашими фахівцями, які, окрім встановлення, перевіряють вимоги та правильність роботи налаштованої CMS
100 2.46 2.66
Для замовлення послуги встановлення CMS необхідно зайти в особистий кабінет та звернутися до нашої служби підтримки, вказавши, яку CMS, якої версії та на який сайт необхідно встановити.
Мінімальна ціна встановлення CMS - 100 грн. Вартість може збільшитися, якщо встановлення потребує додаткових нестандартних правок, конфігурації чи встановлення нестандартного програмного забезпечення.