Резервне копіювання

Дана послуга дозволяє забути про локальні бекапи і використовувати місце на віртуальному виділеному сервері VPS/VDS раціональніше. Використовуючи цю послугу, ви отримуєте точні копії свого серверу, що зберігаються на наших спеціальних бекап-серверах.

При необхідності, це дасть вам можливість відновити весь сервер зі всіма системними налаштуваннями за певну дату, коли робилась резервна копія. Важливо розуміти, що Резервні Копії не зберігаються на VPS/VDS сервері, тому навіть якщо VPS/VDS сервер буде повністю очищено або перевстановлено ще раз, послуга Резервного копіювання дасть можливість відновити необхідні дані.

Вартість резервування залежить від частоти створення резервних копій:

  • Раз на місяць - 25 грн
  • Раз на тиждень - 49 грн
  • Раз на день - 99 грн

Які переваги?

  • Постійна наявність резервних копій сервера, що завжди дозволить здійснити відновлення даних
  • Резервні копії зберігаються на виділених бекап-серверах, що робить не можливою втрату чи випадкове видалення резервних копій
  • Гарантія відновлення ресурсів щоб не сталося з вашим VPS/VDS сервером
Для замовлення Резервного Копіювання необхідно зайти в особистий кабінет у розділ "Товари/послуги" - "Віртуальні сервери", виділити ваш сервер і за допомогою кнопки "Конфіг." змінити значення параметру "Резервне копіювання".
Важливо! При створенні резервних копій в межах послуг VPS/VDS KVM, сервер автоматично буде зупинено і він буде недоступний на час створення планової резервної копії.
Замовити резервування