Набір сервісів компанії TheHost для надання хостингу та реєстрації доменних імен під власним брендом

Власний хостинг "Під ключ"

Реселінг хостингу

Реселінг хостингу дозволяє самостійно надавати Вашим клієнтам послуги якісного хостингу під власною назвою. Реселінг містить багато додаткових функцій і можливостей, які будуть недоступні в звичайному хостингу.

Реселінг доменів

Реселінг доменів дає можливість закуповувати доменні імена в компанії TheHost за оптовими цінами з накопичувальною системою знижок. Це вигідно, якщо Ви плануєте реєструвати велику кількість доменів.

Набір сервісів послуги «Власний хостинг «Під ключ»» дозволяє будь-кому практично з нуля сформувати власну інфраструктуру для надання послуг віртуального хостингу, реєстрації доменних імен, а також дозволить використовувати спеціалізовану систему обліку та управління клієнтськими замовленнями, оплатами, виставленими рахунками.

Сервіс «Власний хостинг «Під ключ»» чудово підійде як для невеликих провайдерів хостингу і реєстраторів доменних імен, так і для студій дизайну та розробки веб-сайтів або для індивідуальних розробників. Залежно від індивідуальних потреб, Ви можете скористатися тільки частиною представлених послуг, оплачуючи тільки необхідні для Вас і Ваших клієнтів сервіси.