Додаткові виділені IP

Виділені та додаткові IPv4 адреси є факторами додаткової стабільності та надійності послуг хостингу, що надаються.

Додаткові виділені IP

Як відомо, на звичайному хостингу всі клієнти ділять одну й ту саму IP адресу кожного окремого хостинг-серверу. Таким чином, якщо, наприклад, хтось з клієнтів на вашому сервері спробує розіслати спам, то можливі ситуації, коли вся IP адреса потрапить до спам-листів. Це призведе до того, що декілька днів ваша пошта не зможе відправлятися. Виділений IP повністю вирішує цю проблему – вашою виділеною IP адресою зможете користуватися лише ви, що унеможливлює ситуацію, викладену вище.

Додаткова IP адреса також допоможе у разі виникнення DDoS атаки на сайт, що розташований на вашому IP. Таким чином ви зможете швидко змінити IP адресу домену на безпечну.

Виділена IP-адреса дозволяє проводити детальну статистику відвідування ваших сайтів. Деяке специфічне ПЗ також може вимагати від вас виділеної IPv4-адреси.

Які переваги?

  • Покращення доставляння електронної пошти. Виділений IP дозволяє надсилати та отримувати пошту незалежно від дій інших користувачів та поштових сервісів.
  • Монопольне використання адреси. Тільки ви будете використовувати свою виділену IP-адресу, що дозволить уникнути проблем з блокуванням або поганою репутацією IP.
  • Додатковий захист ваших ресурсів. Використання виділеного IP дозволяє формувати максимально точні правила файрволу.
  • Ізоляція веб-сайтів. Розміщуючи кожен сайт на виділеному IP, неможливо визначити, що сайти та їх ресурси розташовані на одному і тому ж сервері.
Для замовлення додаткової IP адреси необхідно зайти в особистий кабінет, виділити послугу та за допомогою кнопки "Конфіг." змінити значення параметру "Виділені IP адреси".

* Замовлення IP адреси можливе лише для послуг, розміщених в Україні

Виділені IP

Виділені IPv6

* Зазначена ціна є тільки ціною доповнення "Виділені IP адреси". Фінальна вартість тарифного плану розраховується як сума ціни тарифу і всіх його доповнень. Ознайомитися з вартістю тарифних планів і доповнень VPS/VDS можливо у відповідному розділі сайту.

Для замовлення додаткової IP адреси необхідно зайти в особистий кабінет, виділити послугу та за допомогою кнопки "Конфіг." змінити значення параметра "Виділені IP адреси".

* Замовлення IP адреси можливе лише для послуг, розміщених в Україні