(044) 222-9-888
Підтримка абонентів: support@thehost.ua
Ваші відгуки та пропозиції: #feedback

Сервіс перевірки Whois

Приклади запитів: thehost.ua , 91.223.180.1 або 2a0c:f00::2:222
Whois:

Призначення і завдання сервісу Whois

Whois сервисWhois (від англійського «who is» — «хто такий») – спеціальний мережевий протокол, який базується на протоколі TCP. Його основне завдання – отримання реєстраційних даних про доменні імена та їх власників. Окрім цього, Whois сервіс використовується для отримання інформації про мережеві блоки IP адрес, а також інформації про організації чи фізичних осіб, котрі є власниками того чи іншого блоку IP.

Сервіс WHOIS для IP адрес дозволяє визначити приналежність IP адрес тому чи іншому провайдеру, а також отримати інформацію про географію застосування бажаного IP, іншу технічну або контактну інформацію. Важливість цих даних дуже велика, оскільки вони дозволяють швидко визначити власника IP чи, наприклад, отримати abuse-контакт провайдера для звернення, у разі будь-яких порушень зі сторони його абонентів.

Перевірка Whois доменного імені зазвичай містить детальну інформацію щодо бажаного домену, яка включає: дату і час реєстрації, дату і час закінчення делегування доменного імені, поточні DNS сервери домену, його статуси, а також інформацію про реєстранта – власника доменного імені. У разі якщо доменне ім'я не існує, то відповідь на Whios запит буде містити відповідь про те, що доменне ім'я не знайдено. У деяких випадках, якщо доменна зона не надає інформацію про власника доменного імені у результатах Whios запитів, сервіс Whios може запитувати цю інформацію у реєстратора домену. Також, за бажанням, реєстрант може спеціально приховати свої дані у результатах Whois. Даний сервіс називається «Захист приватності» (Privacy Protection, Whois Protection).

Детальніше про замовлення сервісу «Захист приватності» ви можете ознайомитись на нашому сайті .До кінця 2018 року TheHost дарує Вам відмінні знижки до 70% на реєстрацію нових доменних імен в міжнародних доменних зонах .TOP, .XYZ и .SHOP!