Підтримка абонентів: support@thehost.ua
Ваші відгуки та пропозиції: #feedback

Сервіс перевірки Whois

Приклади запитів: thehost.ua , 91.223.180.1 або 2a0c:f00::2:222
Whois:

Призначення і завдання сервісу Whois

Whois сервисWhois (від англійського «who is» — «хто такий») – спеціальний мережевий протокол, який базується на протоколі TCP. Його основне завдання – отримання реєстраційних даних про доменні імена та їх власників. Окрім цього, Whois сервіс використовується для отримання інформації про мережеві блоки IP адрес, а також інформації про організації чи фізичних осіб, котрі є власниками того чи іншого блоку IP.

Сервіс WHOIS для IP адрес дозволяє визначити приналежність IP адрес тому чи іншому провайдеру, а також отримати інформацію про географію застосування бажаного IP, іншу технічну або контактну інформацію. Важливість цих даних дуже велика, оскільки вони дозволяють швидко визначити власника IP чи, наприклад, отримати abuse-контакт провайдера для звернення, у разі будь-яких порушень зі сторони його абонентів.

Перевірка Whois доменного імені зазвичай містить детальну інформацію щодо бажаного домену, яка включає: дату і час реєстрації, дату і час закінчення делегування доменного імені, поточні DNS сервери домену, його статуси, а також інформацію про реєстранта – власника доменного імені. У разі якщо доменне ім'я не існує, то відповідь на Whios запит буде містити відповідь про те, що доменне ім'я не знайдено. У деяких випадках, якщо доменна зона не надає інформацію про власника доменного імені у результатах Whios запитів, сервіс Whios може запитувати цю інформацію у реєстратора домену. Також, за бажанням, реєстрант може спеціально приховати свої дані у результатах Whois. Даний сервіс називається «Захист приватності» (Privacy Protection, Whois Protection).

Детальніше про замовлення сервісу «Захист приватності» ви можете ознайомитись на нашому сайті .