Дискова підсистема на базі NVMe SSD

VPS/VDS на базі дискової підсистеми NVMe SDD

Для швидкої роботи практично всіх сервісів на віртуальному виділеному сервері VPS/VDS потрібен швидкий відгук від дискової підсистеми. У реаліях віртуалізації, де віртуальні сервери VPS/VDS конкурують за ресурси, підсистема вводу-виводу повинна забезпечувати максимальні показники продуктивності в режимі 24/7/365. На жаль, навіть SSD на базі інтерфейсу SATA, не кажучи вже про жорсткі диски HDD, не можуть забезпечити необхідних показників кількості операцій введення-виведення (IOPS) і лінійної швидкості читання/запису даних. Це обумовлено обмеженнями інтерфейсу та апаратними особливостями реалізації накопичувачів.

Порівняно із SATA SSD наші промислові NVMe SSD накопичувачі забезпечують як мінімум 12 кратне зростання швидкості послідовного читання, 6 кратне зростання швидкості запису і 10 кратне зростання показників кількості випадкових операцій введення-виведення (IOPS). Використання такої дискової підсистеми насамперед прискорить роботу всіх сервісів, які активно читають і записують дані.

Результатом використання NVMe SSD є істотне прискорення роботи віртуальних серверів VPS/VDS, а також ресурсів, які працюють на його базі. NVMe SSD прискорює роботу веб-сайтів, баз даних, веб-сервісів, а також офісних додатків.

Які переваги?

 • Максимальна швидкість роботи, а також продуктивність всіх додатків, які активно використовують дискову підсистему
 • Економія коштів, що дозволяє отримати за доступною ціною швидкість дискової підсистеми, співмірну зі швидкістю системи зберігання даних виділеного сервера на базі SSD

Що працює швидше?

 • Бази даних

  Бази даних MySQL Бази даних PostgreSQL Бази даних Microsoft SQL Бази даних Oracle Бази даних MongoDB
 • Веб-сервіси

  Веб сервіс NginX Веб сервіс Apache Веб сервіс Microsoft IIS Веб сервіс Lighttpd
 • Бухгалтерські та офісні додатки

  Група бухгалтерських програм 1С Система документообігу M.E.Doc Офісний додаток Microsoft Access Офісний додаток Microsoft Excell Веб браузер Google Chrome Веб браузер Mozilla Firefox

* Зазначена ціна є тільки ціною доповнення "Дискова підсистема" - "NVMe SSD". Фінальна вартість тарифного плану розраховується як сума ціни тарифу і всіх його доповнень. Ознайомитися з вартістю тарифних планів і доповнень VPS/VDS можна у відповідному розділі сайту.

Для замовлення дискової підсистеми на базі NVMe SSD необхідно зайти в особистий кабінет у розділ "Товари/послуги" - "Віртуальні сервери", виділити Ваш сервер VPS/VDS і за допомогою кнопки "Конфіг." у верхній частині списку змінити значення параметра "Дискова підсистема" до бажаного значення.
Також замовити дану дискову підсистему можна, звернувшись до нашої служби технічної підтримки.