Дискова підсистема на базі NVMe SSD

Для швидкої роботи практично всіх сервісів на віртуальному виділеному сервері VPS/VDS потрібний швидкий відгук від дискової підсистеми. VPS/VDS від TheHost гарантують високі показники швидкості роботи підсистеми введення-виведення в режимі 24/7/365 за рахунок використання високопродуктивних NVMe SSD накопичувачів enterprise класу таких світових брендів як: Intel, Solidigm та Hynix.

Але що робити, якщо Вам не вистачає обсягу дискового простору VPS/VDS виділеного тарифним планом? У цьому випадку, нарівні з підвищенням тарифного плану, відмінним варіантом рішення буде збільшення виділеного простору NVMe SSD. Даний метод може виявитися значно бюджетнішим, якщо Ви відчуваєте брак об'єму диска VPS/VDS.

VPS/VDS на базі дискової підсистеми NVMe SSD

Мінімальний крок підвищення розміру віртуального диска NVMe дорівнює 10 Гб. Важливою особливістю зміни обсягу дискового простору NVMe є те, що можна збільшити, але не можна зменшити. Також після зміни розміру віртуального накопичувача Вашого віртуального сервера необхідно буде виконати перерозмітку існуючого логічного диска для збільшення фактичного обсягу доступного в ОС віртуального сервера дискового простору. Зробити це можна засобами Вашої операційної системи або за допомогою таких завантажувальних ISO дисків як GParted.ого в ОС віртуального сервера дискового простору. Зробити це можна засобами Вашої операційної системи або за допомогою таких завантажувальних ISO дисків як GParted.

Які переваги?

  • Максимальна швидкість роботи, а також продуктивність всіх програм, , які активно використовують дискову підсистему
  • Економія коштів, що дозволяє отримати за доступною вартістю більший обсяг високопродуктивної дискової підсистеми на базі NVMe SSD
  • Збільшення обсягу NVMe не призводить до будь-яких деградацій у продуктивності дискової підсистеми на сервері VPS/VDS
  • Окремий логічний диск. На Ваш розсуд, додатковий обсяг дискового простору VNMe може бути спрямований не на збільшення існуючого логічного диска, а створення нового, що може дозволити ізолювати системну дискову підсистему від додаткової
  • Поетапне збільшення. Якщо Ваші завдання вимагатимуть більшого дискового простору, то Ви можете збільшувати об'єм NVMe хоч щодня

* Вказані ціни є вартістю кожних додаткових 10 Гб дискового простору NVMe в рамках послуги віртуальних серверів VPS/VDS. Остаточна вартість тарифного плану розраховується як сума ціни тарифу та всіх його доповнень. Ознайомитись із вартістю тарифних планів та доповнень VPS/VDS можна у відповідному розділі сайту.

Для замовлення додаткового простору на базі NVMe SSD необхідно зайти в особистий кабінет у розділ "Товари/послуги" - "Віртуальні сервери", виділити Ваш сервер VPS/VDS та за допомогою кнопки "Конфіг." у верхній частині списку змінити параметр "Простір NVMe SSD" до бажаного значення.
Також замовити цю дискову підсистему можна звернувшись до нашої служби технічної підтримки.