Сертифікати для FATCA та IRS

SSL захист

FATCA - Foreign Account Tax Compliance Act - це закон США, який регулює оподаткування іноземних рахунків. Відповідно до закону всі банки і фінансові установи повинні передавати в податкову службу США (IRS) дані про своїх іноземних клієнтів - номери рахунків, кошти на них, оборот по рахунках тд.

Дані в IRS передаються в спеціальному веб-додатку IDES (International Data Exchange Service), яке дозволяє добитися захисту переданої інформації.

Для отримання доступу до середовища IDES необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті IDES. Але для реєстрації фінансова організація повинна спочатку отримати SSL-сертифікат, який буде потрібно для аутентифікації організації, а також для захисту переданих даних.
Сертифікат з закритим ключем використовується для підписання, а також подальшої розшифровки повідомлень, які передаються від відправника до IRS і назад.

На офіційному сайті податкової служби США є список рекомендованих сертифікатів: https://www.irs.gov/businesses/corporations/digital-certificates

Згідно цього списку ми рекомендуємо замовити сертифікат:

  • Sectigo/Comodo EV SSL
  • Це надійний сертифікат від акредитованих сертифікаційного центру Sectigo (колишній Comodo), який рекомендований IRS для відправки річного звіту в податкову службу США. А вартість цього сертифіката у нас одна з найнижчих на ринку.

    Оформляючи замовлення на даний сертифікат скористайтеся будь ласка, виконайте такі вказівки для замовлення і для активації сертифіката.