Додаткова оперативна пам'ять (ОЗП)

Додаткова оперативна пам'ять (ОЗП) для VPS/VDS

Якщо Ваші завдання вимагають більшого обсягу ОЗП, ніж передбачено тарифним планом Вашого VPS/VDS, якщо при використанні віртуального виділеного сервера VPS/VDS, Ви зіткнулися з нестачею оперативної пам'яті, то, крім підвищення тарифного плану, також можна додати потрібний обсяг додаткової оперативної пам'яті. Це допоможе збільшити стабільність і якість роботи Вашого сервера, а також заощадити, не переходячи на дорожчий тарифний план послуги віртуального виділеного сервера VPS/VDS.

Які переваги?

  • Заощадження коштів, що дозволяє платити тільки за ОЗП, не переплачуючи за інші характеристики сервера
  • Гнучкість в управлінні ресурсами дозволяє Вам використовувати тільки ті ресурси, які потрібні для Ваших завдань у той чи інший момент часу
  • Замовлення можна зробити тільки на певний час, коли Вам необхідно використовувати більшу кількість оперативної пам'яті

* Зазначена ціна є тільки ціною доповнення "Оперативна пам'ять". Фінальна вартість тарифного плану розраховується як сума ціни тарифу і всіх його доповнень. Ознайомитися з вартістю тарифних планів і доповнень VPS/VDS можливо у відповідному розділі сайту.

Для замовлення додаткового ОЗП необхідно зайти в особистий кабінет і в розділі "Товари/послуги" - "Віртуальні сервери" виділити Ваш сервер і за допомогою кнопки "Конфіг." змінити значення параметру "Додатковий ОЗП".
Також замовити додаткову оперативну пам'ять можна, звернувшись до нашої служби технічної підтримки.