Сервіс анти-DDoS захисту

Сервіс анти-DDoS захисту

Якщо ваш ресурс в мережі Інтернет став жертвою DDoS-атаки, то наша послуга анти-DDoS є одним із найкращих методів вирішення. Наші фахівці проведуть аналіз атаки та, використовуючи наше активне мережеве обладнання, проведуть її блокування зі збереженням працездатності ваших потужностей у мережі Інтернет.

Сервіс анти-DDoS захисту замовляється на мінімальний період в 1 місяць. При цьому протягом усього терміну дії сервісу всі відбиття атак в рамках обраного пакету анти-DDoS виконуються нашими фахівцями абсолютно безкоштовно. Єдиним винятком може бути істотне збільшення потужності DDoS атаки, що призведе до необхідності вибору іншого пакету анти-DDoS захисту.

Замовити послугу анти-DDoS можуть усі наші абоненти, які замовили у нас будь-яку послугу хостингу, VPS/VDS або виділеного фізичного сервера. Для надання захисту в рамках будь-якої послуги хостингу необхідно, щоб ресурс, що атакується, мав виділену IP адресу.

Які переваги?

  • Контрольоване відновлення роботи. Запланована стабілізація та відновлення роботи ваших ресурсів при DDoS-атаці за мінімальний час
  • Оплата за результат. Списання коштів здійснюється лише у разі успішного відбиття атаки нашими фахівцями
  • Висока доступність. При фільтрації паразитного трафіку DDoS-атаки мінімізується вплив на цільовий трафік ваших ресурсів
  • Безпека. Не потрібно залучати сторонніх підрядників або надавати їм доступ до вашого сервісу
від 3999 92.78 100.37 в місяць

Для замовлення сервісу анти-DDoS захисту необхідно зайти до особистого кабінету абонента та звернутися до служби підтримки або адресувати запит на електронну скриньку support@thehost.ua.

У запиті необхідно вказати на який з ваших ресурсів була здійснена DDoS-атака. Наші фахівці проведуть початковий аналіз та підкажуть вам можливі подальші дії для відбиття DDoS.