Підтримка абонентів: support@thehost.ua
Ваші відгуки та пропозиції: #feedback

Інформація про домени

Українські домени

Українські домени

Доменні зони України представлені у вигляді переліку доменів загального користування, а також регіональних доменів зі скороченим ім'ям обласного центру.

До перших відносяться такі зони як .UA, .COM.UA, .IN.UA, .ORG.UA, .NET.UA, .УКР. Такі домени вказують що доменне ім'я відноситься до України в цілому, а також підкреслюють, наприклад для .COM.UA, комерційний статус ресурсу, який використовує цю доменну зону.

Друга категорія доменів включає в себе доменні зони вигляду: .KIEV.UA, .DP.UA, .OD.UA і т.д. Такі домени в першу чергу показують регіональну прив'язку для ресурсу, який їх використовує.

Міжнародні домени

Міжнародні домени

До групи міжнародних доменних зон входять доменні імена загального призначення (GTLD), а також так звані ccTLD - національні доменні зони верхнього рівня, призначені певним країнам або спілкам.

Перша група являє собою домени без прив'язки до якого-небудь державі. Вони відображають призначення доменного імені, наприклад, .COM або .INFO.

Домени другої групи (ccTLD) зазвичай використовують для ресурсів, які здійснюють свою основну діяльність на території тієї чи іншої держави, наприклад, .RU, .DE, .PL і т.д.

Тематичні домени

Тематичні домени

Тематичні доменні імена або, як їх ще називають, newGTLD - це порівняно нові доменні зони, які в більшості своїй ніяк не належать до того чи іншого регіону або державі. Вони покликані більш точно вказувати на призначення або тематику ресурсу в тій чи іншій тематичної зоні.