Підтримка абонентів: support@thehost.ua
Ваші відгуки та пропозиції: #feedback

Онлайн CSR генератор

Приватний ключ (Private Key)

CSR (Certificate Signing Request)

Що таке CSR і яке у нього призначення?

CSR and Private Key

CSR або Certificate Signing Request — це запит на отримання сертифіката, котрий являє собою спеціальний закодований текст, який необхідний для видачі або підпису SSL сертифікату. В такому закодованому запиті, окрім відкритого ключа, зашифрована наступна інформація:
Повне ім'я домену, на який формується SSL сертифікат (Common Name), назва Вашої організації (Organization), відділ Вашої організації (Organization Unit), країна (Country) , регіон (State), місто (Locality) та електронна пошта (Email).

Дані обов'язкові поля для формування CSR (Certificate Signing Request) заповнюються строго англійською мовою і з урахуванням нижчеописаних вимог і описів:

 • Повне ім'я домену, на який формується SSL сертифікат (Common Name). Якщо Ви плануєте формувати SSL сертифікат на всі субдомени потрібного Вам домену, тобто так званий Wildcard сертифікат, тоді на початку домену Вам потрібно буде вказати знаки «*.». Приклад: * .example.com
  Зверніть увагу, що якщо Вашим завданням є випуск сертифіката з захистом декількох доменів (SAN / MDC), тоді в поле доменного імені потрібно вказувати тільки один основний домен.
 • Назва Вашої організації (Organization). Точна назва Вашої компанії або ПІБ приватного підприємця, якщо на нього формується SSL сертифікат. У разі якщо Ви плануєте випустити сертифікат на користь приватної особи, в такому випадку в даному полі Ви також можете вказати своє ПІБ.
  При цьому, якщо Ви вирішили отримати сертифікат SSL з перевіркою компанії (OV) або з розширеною перевіркою (EV), тоді назва Вашої організації (Organization) в обов'язковому порядку має відповідати назві, яка зазначена в свідоцтві про реєстрацію юридичної особи та в даних сервісу Whois доменного імені, на яке формується сертифікат. Приклад: «MyCompany LLC»
 • Відділ Вашої організації (Organization Unit). В даному полі необхідно вказувати відділ організації, яка займається придбанням або обслуговуванням SSL сертифікату. Приклад: «IT».
 • Країна (Country). Двухсимволний код Вашої країни. Приклад: «UA»
 • Регіон (State). Назва Вашого регіону. Приклад: «Kievskaya oblast»
 • Місто (Locality). Ваше місто. Приклад: «Kiev»
 • Електронна пошта (Email). В даному полі вказується електронна пошта адміністратора. Приклад: «admin@mycompany.com.ua»

Важливим є і те, що одночасно зі створенням CSR формується і приватний ключ (Private Key) майбутнього SSL сертифікату. Саме тому формуючи новий CSR Ви автоматично отримуєте і новий приватний ключ (Private Key).