Онлайн CSR-генератор

Приватний ключ (Private Key)

CSR (Certificate Signing Request)

Що таке CSR і яке в нього призначення?

CSR and Private Key

CSR або Certificate Signing Request — це запит на отримання сертифіката, що має форму спеціального закодованого тексту, який необхідний для видачі або підпису SSL-сертифіката. У такому закодованому запиті, окрім відкритого ключа, зашифрована така інформація:
Повне ім'я домену, на який формується SSL-сертифікат (Common Name), назва Вашої організації (Organization), відділ Вашої організації (Organization Unit), країна (Country), регіон (State), місто (Locality) та електронна пошта (Email).

Ці обов'язкові поля для формування CSR (Certificate Signing Request) заповнюються строго англійською мовою і з урахуванням нижчеописаних вимог та описів:

  • Повне ім'я домену, на який формується SSL-сертифікат (Common Name). Якщо Ви плануєте формувати SSL-сертифікат на всі субдомени потрібного Вам домену, тобто так званий Wildcard сертифікат, тоді на початку домену Вам потрібно буде вказати знаки «*.». Приклад: * .example.com
    Зверніть увагу, що якщо Вашим завданням є випуск сертифіката із захистом декількох доменів (SAN/MDC), тоді в полі доменного імені потрібно вказувати тільки один основний домен.
  • Назва Вашої організації (Organization). Точна назва Вашої компанії або ПІБ приватного підприємця, якщо на нього формується SSL-сертифікат. У разі, якщо Ви плануєте випустити сертифікат на користь приватної особи, в даному полі Ви також можете вказати своє ПІБ.
    При цьому, якщо Ви вирішили отримати сертифікат SSL із перевіркою компанії (OV) або з розширеною перевіркою (EV), тоді назва Вашої організації (Organization) в обов'язковому порядку має відповідати назві, яка зазначена в свідоцтві про реєстрацію юридичної особи та в даних сервісу Whois доменного імені, на яке формується сертифікат. Приклад: «MyCompany LLC»
  • Відділ Вашої організації (Organization Unit). У цьому полі необхідно вказувати відділ організації, яка займається придбанням або обслуговуванням SSL-сертифіката. Приклад: «IT».
  • Країна (Country). Код Вашої країни. Приклад: «UA»
  • Регіон (State). Назва Вашого регіону. Приклад: «Kyivska oblast»
  • Місто (Locality). Ваше місто. Приклад: «Kyiv»
  • Електронна пошта (Email). У цьому полі потрібно вказати електронну пошту адміністратора. Приклад: «admin@mycompany.com.ua»

Важливим є і те, що одночасно зі створенням CSR формується і приватний ключ (Private Key) майбутнього SSL-сертифіката. Саме тому, формуючи новий CSR, Ви автоматично отримуєте і новий приватний ключ (Private Key).