Програмні продукти від компанії ISPSystem

Панель керування web-сервером

ISPmanager — гнучка та зручна панель керування хостингом із простим та інтуїтивно зрозумілим web-інтерфейсом. Панель керування web-сервером ISPmanager дозволяє виконувати всі основні операції — створення користувачів, доменів, поштових скриньок — у декілька кліків. Система розподілення доступу дозволяє використовувати ISPmanager як для особистого користування, так і для надання послуг професійного хостингу. Хостинг-панель ISPmanager поставляється в двох різних версіях — Lite та Pro, що дозволяє вирішувати різні завдання за оптимальну вартість.


Панель для керуванням віртуальними серверами

VDSmanager 4 — це панель для керування віртуальними серверами на базі віртуалізації OpenVZ, Xen, Vserver і KVM. Панель дозволяє здійснювати всі необхідні для управління віртуальними виділеними серверами дії через браузер без широких знань системного адміністрування. VDSmanager 4 вміє перезапускати віртуальні сервери, виконувати операції перевстановлення ОС, зміни реверсних доменних записів для виділених IP-адрес, а також може збирати і переглядати різну статистичну інформацію про роботу віртуальних серверів. Інтерфейс панелі управління VDSmanager 4 зручний і зрозумілий. Усі модулі розроблялися з розрахунку на розуміння користувачами лише базових знань у сфері web-хостингу і технологій віртуалізації.


Рішення для керування інфраструктурою

DCImanager — програмний комплекс, за допомогою якого Ви зможете значно спростити роботи з обслуговування виділених серверів, централізувати керування всією інфраструктурою Дата-Центру, мінімізувати витрати на встановлення та обслуговування, а також значно скоротити час можливих простоїв і забезпечити додаткові послуги своїм клієнтам. Якщо Ви займаєтесь наданням послуг оренди виділених серверів та/або colocation, то DCImanager допоможе Вам максимально автоматизувати всі технічні процеси, пов'язані з виділенням, обліком та перевстановленням виділеного обладнання в ЦОД.


Білінгова система для хостинг-компаній

BILLmanager — білінг-панель для комплексної автоматизації діяльності хостингової компанії та компанії, яка займається реєстрацією доменних імен: реєстрацією клієнтів, замовленням та автоматичною обробкою послуг, формуванням рахунків на оплату, договорів, актів виконаних робіт, а також для зв'язку зі службою підтримки. Ця білінг-панель може підтримувати декілька хостингових проєктів і велику кількість юридичних осіб. Також вона має можливість здійснювати підтримку всіх видів послуг хостингу: віртуальний хостинг, віртуальні виділені сервери VPS/VDS, виділені фізичні сервери, доменні імена, SSL-сертифікати тощо. Білінгова панель легко інтегрується з безліччю панелей керування, реєстраторів доменів, платіжними системами.


Рішення для керування візуалізацією KVM

VMmanager KVM — універсальний програмний продукт, який адаптовано як для хостингу віртуальних машин, так і для побудови сховища даних. За допомогою VMmanager KVM Ви можете керувати не тільки одним вузлом, а й великим кластером серверів, що дозволить Вам масштабувати бізнес у міру його зростання і без додаткових витрат та інвестицій на будь-якому з етапів. VMmanager KVM допоможе Вам зменшити витрати на обладнання. За допомогою віртуалізації Ви зможете значно спростити розподілення завдань з адміністрування, підвищите стійкість до відмов Вашого проєкту і досягнете поступового оновлення і зростання апаратної платформи.


Рішення для керування віртуалізацією OpenVZ

VMmanager OVZ — рішення для системи віртуалізації OpenVZ, що реалізована на рівні операційної системи. Вона дозволяє на одному фізичному сервері запускати безліч ізольованих копій операційної системи - так звані віртуальні середовища або контейнери. Віртуалізація на рівні операційної системи в OpenVZ дає найкращу продуктивність, масштабованість, щільність розміщення, динамічне керування ресурсами, а також простоту в адмініструванні, порівняно з альтернативними рішеннями.


Система керування серверами імен

DNSmanager — це система керування вторинним сервером доменних імен (DNS), що призначена як для інтеграції з панелями керування компанії ISPSystem, так і для використання як окремого продукту, надаючи своїм клієнтам послугу DNS-хостингу. Ця панель керування дозволить Вам легко організувати єдині сервери імен для ваших клієнтів, незалежно від розміру всієї мережевої інфраструктури.


Система розподілення IP-адрес

IPmanager — це гнучка автоматична система розподілення IP-адрес між декількома серверами. Вона є допоміжним продуктом, що інтегрується з такими панелями керування: ISPmanager, VMmanager OVZ, VMmanager KVM, DCImanager та DNSmanager.

Програмне забезпечення компанії ISPSystem - це рішення, що дозволяє адміністраторам серверів, провайдерам послуг хостингу і мережевого доступу швидко, зручно і без наявності специфічного досвіду адміністрування Linux серверів розгортати свої проєкти, веб-сайти і ресурси на серверах у мережі Інтернет. Використовуючи наш особистий кабінет, Ви зможете керувати замовленими ліцензіями на ПЗ ISPSystem у повністю автоматичному режимі, що включає не тільки замовлення, а й зміну деяких властивостей ліцензії, наприклад, назви або IP-адреси.

У нашій компанії, яка є офіційним партнером, Ви завжди можете купити продукти від ISPSystem за доступними цінами. Практично всі програмні рішення, які представлені на офіційному сайті розробника ПЗ ISPSystem, у нас можна купити з підтримкою і за вигіднішою ціною. Наша пропозиція поширюється на такі продукти: ISPmanager, DNSmanager, IPmanager, VMmanager.