Програмні продукти від компанії ISPSystem

Білінгова система для хостинг компаній

BILLmanager — білінг панель для комплексної автоматизації діяльності хостингової компанії та компанії, котра займається реєстрацією доменних імен: реєстрація клієнтів, замовлення та автоматична обробка послуг, формування рахунків на оплату, договорів, актів виконаних робіт, а також для зв'язку зі службою підтримки. Ця білінг-панель може підтримувати декілька хостингових проектів і велику кількість юридичних осіб. Також має можливість здійснювати підтримку всіх видів послуг хостингу: віртуальний хостинг, віртуальні виділені сервери VPS/VDS, виділені фізичні сервери, доменні імена, SSL-сертифікати тощо. Білінгова панель легко інтегрується з безліччю панелей керування, реєстраторів доменів, платіжними системами.


Панель керування web-сервером

ISPmanager — гнучка та зручна панель керування хостингом з простим та інтуїтивно зрозумілим web-інтерфейсом. Панель керування web-сервером ISPmanager дозволяє виконувати всі основні операції, такі як створення користувачів, доменів, поштових скриньок в декілька кліків. Система розподілення доступу дозволяє використовувати ISPmanager, як для особистого користування, так і для надання послуг професійного хостингу. Хостинг-панель ISPmanager поставляється в двох різних версіях: Lite та Pro, що дозволяє вирішувати різні завдання за оптимальну вартість.


Рішення для керування візуалізацією KVM

VMmanager KVM — універсальний програмний продукт, який адаптовано як для хостингу віртуальних машин, так і для побудови сховища даних. За допомогою VMmanager KVM ви можете керувати не тільки одним вузлом, але й великим кластером серверів, що дозволить вам масштабувати бізнес по мірі його зростання і без додаткових витрат та інвестицій на будь-якому з етапів. VMmanager KVM допоможе вам скоротити статтю витрат на обладнання. За допомогою віртуалізації ви зможете значно спростити розподілення завдань по адмініструванню, підвищите стійкість до відмов вашого проекту і досягнете поступового оновлення і зростання апаратної платформи.


Рішення для керування віртуалізацією OpenVZ

VMmanager OVZ — рішення для системи віртуалізації OpenVZ, що реалізована на рівні операційної системи. Вона дозволяє на одному фізичному сервері запускати безліч ізольованих копій операційної системи - так звані віртуальні середовища або контейнери. Віртуалізація на рівні операційної системи в OpenVZ дає найкращу продуктивність, масштабованість, щільність розміщення, динамічне керування ресурсами, а також простоту в адмініструванні, порівняно з альтернативними рішеннями.


Панель для керуванням віртуальними серверами

VDSmanager 4 — це панель для керування віртуальними серверами на базі віртуалізації OpenVZ, Xen, Vserver і KVM. Панель дозволяє робити всі необхідні для управління віртуальними виділеними серверами дії через браузер без широких знань системного адміністрування. VDSmanager 4 вміє перезапускати віртуальні сервери, виконувати операції перевстановлення ОС, зміни реверсних доменних записів для виділених IP-адрес, а також може збирати і переглядати різну статистичну інформацію про роботу віртуальних серверів. Інтерфейс панелі управління VDSmanager 4 зручний і зрозумілий. Всі модулі розроблялися з розрахунку на розуміння користувачами лише базових знань у сфері web-хостингу і технологій віртуалізації.


Рішення для керування інфраструктурою

DCImanager — програмний комплекс, за допомогою якого ви зможете значно спростити роботи з обслуговування виділених серверів, централізувати керування всією інфраструктурою Дата-Центру, мінімізувати витрати на встановлення та обслуговування, а також значно скоротити час можливих простоїв і забезпечити додаткові послуги своїм клієнтам. Якщо ви займаєтесь наданням послуг оренди виділених серверів та/або colocation, то DCImanager допоможе вам максимально автоматизувати всі технічні процеси, пов'язані з виділенням, обліком та перевстановленням виділеного обладнання у ЦОД.


Система керування серверами імен

DNSmanager — це система керування вторинним сервером доменних імен (DNS), що призначена як для інтеграції з панелями керування компанії ISPSystem, так і для використання в якості окремого продукту, надаючи своїм клієнтам послугу DNS хостингу. Дана панель керування дозволить вам легко організувати єдині сервера імен для ваших клієнтів, незалежно від розміру всієї мережевої інфраструктури.


Система розподілення IP-адрес

IPmanager — це гнучка автоматична система розподілення IP-адрес між декількома серверами. Вона є допоміжним продуктом, що інтегрується з панелями керування: ISPmanager, VMmanager OVZ, VMmanager KVM, DCImanager та DNSmanager.

Програмне забезпечення компанії ISPSystem - це рішення, що дозволяє адміністраторам серверів, провайдерам послуг хостингу і мережевого доступу швидко, зручно і без наявності специфічного досвіду адміністрування Linux серверів розгортати свої проекти, веб-сайти і ресурси на серверах в мережі Інтернет. Використовуючи наш особистий кабінет, Ви зможете керувати замовленими ліцензіями на ПЗ ISPSystem в повністю автоматичному режимі, що включає не тільки замовлення, але й зміна таких властивостей ліцензії як назва або IP адреса.

У нашій компанії, як офіційного партнера, Ви завжди можете купити продукти від ISPSystem за доступними цінами. Практично всі програмні рішення, які представлені на офіційному сайті розробника ПЗ ISPSystem, у нас можна купити з підтримкою і за вигіднішою ціною. Наша пропозиція поширюється на наступні продукти: ISPmanager, BILLmanager, DCImanager, DNSmanager, IPmanager, VMmanager.