SSL сертифікати

Використання будь-якого з наших продуктів передбачає передачу конфіденційних даних між Вашим сервером і клієнтами. Найпростіший приклад таких даних - це аутентифікаційні дані (ім'я/пароль), що використовуються для входу в панель керування. Якщо говорити про білінгову систему, то конфіденційних даних значно більше, починаючи з особистої інформації та закінчуючи фінансовими даними. Забезпечення надійного захисту цих даних — це першочергове завдання, важливість якого важко переоцінити.

Усі наші програмні продукти "за замовчуванням" працюють за протоколом SSL (https://), що є промисловим стандартом гарантування безпеки передачі даних у мережі Інтернет. Для створення безпечного з'єднання між веб-сервером і клієнтським браузером використовується SSL-сертифікат, завдянням якого є однозначно ідентифікувати сервер.

Переваги SSL-сертифіката?

  • Збільшення довіри до Вашого сайту
  • Захист від перекручення даних, що передаються на Вашому сайті
  • Підтвердження справжності та конфіденційності даних

Підбір сертифіката

Сертифікаційні центри

Немає доступних сертифікатів за заданими фільтрами
DСертифікати з перевіркою домену

При замовленні сертифікатів цього виду здійснюється перевірка права власності на доменне ім'я. Замовлення таких сертифікатів можливе як фізичними, так і юридичними особами. При оформленні замовлення на сертифікат Вам необхідно буде вказати "E-mail адресу для підтвердження" в сертифікованому домені. Саме за цією електронною адресою буде підтверджуватися ваше право власності на домен. Вказана адреса обов'язково має існувати, оскільки всі листи з подальшими інструкціями від сертифікаційного центру будуть надсилатися саме на цю електронну скриньку.

Звертаємо Вашу увагу, що оформлення сертифікатів на домени, в імені яких є натяки на банк, фінансові установи та інші можливі підозри на "фішинг" - проблематично. Якщо Ви справді представляєте кредитну або фінансову установу, то для Вас можливе лише оформлення сертифікатів із додатковою перевіркою організації.

EVEV (Extended Validation) — Розширена перевірка при замовленні сертифікату

Для сертифікатів цього виду проводяться всі необхідні перевірки Вашої організації, включаючи обов'язкове заповнення форм із даними Вашої компанії, що завіряються підписом та мокрою печаткою. Винагородою за такий складний процес оформлення є найвищий рівень довіри до таких сертифікатів із боку різноманітних браузерів із відображенням "зеленого адресного рядка". Саме це буде сигналізувати відвідувачам Вашого сайту про те, що сайт пройшов серйозну перевірку і всі дані, які передаються між відвідувачем і сайтом, надійно захищені. Цей вид сертифікатів підходить для передачі річних звітів до податкової служби США, згідно з законом FATCA. Sectigo / Comodo EV SSL входить в офіційний рекомендований список сертифікатів податкової служби США (IRS).

"Зелений адресний рядок" у різних браузерах:

Зелений адресний рядок
CSCCode Signing — Сертифікати для підпису ПЗ

Сертифікати для підпсу (Code Signing) і захисту програмного забеспечення широко використовуються багатьма розробниками. Вони насамперед призначені для цифрового підпису програмного коду. Підписаний таким чином код, що вказуює ім'я видавця і захищає програму від включення шкідливого коду та інших видів зміненнь, гарантує таку ж високу безпеку, як і в придбаного в магазині програмного забезпечення. Завдяки використанню сертифікатів Code Signing істотно підвищується безпека і рівень довіри до програмного забезпечення, яке може передаватися з використанням небезпечних каналів зв'язку загального користування.

D+OСертифікати з перевіркою домену та організації

При замовленні сертифікатів "із перевіркою організації" здійснюється не лише перевірка власності на домен, а й факт приналежності домену, що сертифікується, вказаній організації. Захищений таким сертифікатом сайт при відвідуванні в адресному рядку браузера буде відображати назву Вашої організації. Перед замовленням сертифіката D+O переконайтесь, що за даними WHOIS Ваш домен справді належить Вашій організації, а не сторонній третій особі, наприклад, керівнику чи вашому системному адміністратору.

WCWildCard — Підтримка субдоменів

Сертифікати Wildcard можна використовувати на всіх субдоменах Вашого домену. Один такий сертифікат буде дійсним на всіх доменах виду www.domain.com, forum.domain.com, photos.domain.com і т.д. без будь-яких обмежень на кількість субдоменів. При генерації заявки на отримання Wildcard-сертифіката як Common Name (CN) використовуйте "*.domain.com", де domain.com — це ваше доменне ім'я.

IDNIDN — Сертифікати з підтримкою національних доменів

Сертифікати з підтримкою доменів національними мовами, а також доменів, що містять нелатинські символи. Якщо у Вашому доменному імені є нелатинські символи, то для отримання сертифікатf на такий сайт Вам необхідно замовити сертифікат із підтримкою IDN.

3WПідтримка субдомену WWW

Сертифікати з підтримкою субдомену WWW дозволяють захистити за допомогою одного сертифіката як саме доменне ім'я, так і його субдомен WWW. Підтримка цієї функції досить важлива, так як навіть якщо у Вас стоїть редирект з субдомена www на основний домен, користувачі переходячи на www.ваш.домен будуть спочатку бачити помилку сертифіката.

SANSAN — Мультидоменні сертифікати MDC/UCC

Мультидоменні сертифікати (Multi-Domain Certificate) коректно забезпечують захист одразу декількох доменів. За допомогою сертификатів цього виду Ви зможете захистити цілий набір (до 100) власних сайтів та їхніх піддоменів.

SGCSGC — Максимально високий рівень шифрування

Сертифікати з підтримкою примусово високого рівня шифрування (SGC) забезпечують максимально високий рівень шифрування даних, що передаються, незалежно від типів і версій клієнтських браузерів. Якщо користувач використовує стару версію браузера, яка підтримує лише 40- або 56-бітне шифрування, то при використанні SGC-сертифіката з'єднання все одно буде примусово використовувати 128-бітне шифрування.

WARRANTYГарантія SSL-сертифіката

Гарантія сертифікаційного центру на випущені ним сертифікати описує суму в грошовому еквіваленті, яку отримає кінцевий користувач сайту, який використовує випущений центром сертифікації сертифікат, якщо зазнає збитків з вини центру сертифікації. Такі збитки можуть бути лише в кількох випадках:

  1. Якщо внаслідок помилки при видачі сертифіката сертифікат буде виданий сторонньому шахрайському ресурсу;
  2. Якщо зловмисникам вдасться розшифрувати зашифрований ключ сертифіката.

В описаних вище випадках сертифікаційні центри зобов'язуються відшкодувати фінансові збитки користувачів із зазначеним у гарантії лімітом відповідальності.

Важливо розуміти, що гарантія SSL-сертифіката забезпечується лише коштами центру сертифікації. Компанія TheHost, що забезпечує випуск SSL-сертифікатів у рамках взаємодії власників веб-сайтів і центрів сертифікації, не має права втручатися в питання отримання можливої гарантійної виплати від центру сертифікації, а також не має права переймати відповідальність сертифікаційних центрів перед користувачами випущених SSL-сертифікатів.

Поширені запитання

Чи можу я використовувати придбані у Вас SSL-сертифікати на інших хостингах?

Звичайно, в цьому плані немає обмежень.

Я оплатив SSL-сертифікат на декілька років вперед. Чи буде SSL автоматично використовуватися на моєму сайті кожен рік?

На жаль, ні. Щорічно потрібно випускати нову ітерацію сертифіката, пройти процедуру валідації домену і підключити його до сайту. Це частина поточних вимог до безпеки у сфері SSL.

Чи можливо змінити метод валідації домену зі стандартного, за допомогою Email, на який-небудь інший?

Так. Зазвичай у SSL є три методи валідації домену – за допомогою електронної пошти, перевіркового файлу або DNS-запису домену. У деяких SSL-сертифікатів цей перелік менший. Ви завжди можете звернутися в підтримку для уточнення деталей і зміни методу валідації.

Чи можете Ви допомогти мені з встановленням Вашого SSL-сертифіката на Ваших послугах?

Якщо у Вас виникли труднощі з установкою SSL – зверніться в технічну підтримку за допомогою, ми допоможемо.

Від мене вимагається пройти валідацію лише раз при замовленні SSL чи при кожному його продовженні?

Підтвердження права володіння доменом є обов'язковою процедурою як для випуску, так і для продовження SSL-сертифіката. Без її проходження сертифікат не буде випущений сертифікаційним центром.

Чи можу я десь перевірити поточний статус SSL на моєму домені?

Так, за допомогою деяких онлайн-сервісів, наприклад: https://thehost.ua/ua/ssl/checkup

Чи можу я перевидати сертифікат на наступний рік достроково, щоб уникнути можливих перерв у роботі https через його валідацію і встановлення?
Вартість SSL-сертифіката варіюється від декількох сотень до десятків тисяч гривень, з чим це пов'язано?
Надаєте Ви послуги по продажу сертифікатів з розширеною перевіркою (EV SSL)?
Чи можливо у Вас придбати мультидоменний SSL або сертифікат з підтримкою піддоменів?
Є серед Вашого асортименту SSL сертифікати з підтримкою IDN-доменів для доменів з кириличною адресою?

Якщо Ви проводите пошук SSL-сертифіката у мережі, то можете використовувати такі запити: ssl-сертифікат, https- сертифікати, купити ssl недорого. Ці SSL-сертифікати можуть коштувати по-різному в залежності від бренду сертифікаційного центру, що випустив SSL-сертифікат, розміру гарантії, що надається, та технічних особливостей. Якщо Ви шукаєте інформацію на одну з вищезазначених тем, а саме купити ssl недорого, https-сертифікати або ssl- сертифікат, тоді ми раді запропонувати послуги компанії TheHost.

Ми є хостинг-провайдером. Ми пропонуємо найпотужніші сервери, що забезпечать швидку і надійну роботу Ваших сайтів. Використовуючи SSL-сертифікати, замовлені в нашої компанії, Ви зможете передавати важливу інформацію без ризику втрати даних. SSL-сертифікати забезпечують надійний захист найпростішої інформації і, тим більше, гарантують безпеку передачі, наприклад, фінансових даних чи іншої конфіденційної інформації.

Хостинг-провайдер TheHost використовує промисловий стандарт безпеки і пропонує клієнтам ssl-сертифікат та https- сертифікати на найвигідніших умовах. Ви маєте реальну можливість купити ssl недорого.

Разом із SSL-сертифікатами Ви отримуєте підвищення рівня довіри до Ваших сайтів, нейтралізацію ризику крадіжки інформації на Вашому ресурсі, а також підтвердження справжності всіх даних. TheHost забезпечує сертифікат із наявністю перевірки домену, розширену перевірку домену та організації. Наша компанія підтримує wildcard ssl, а також забезпечує високий рівень шифрування.

Станьте нашим клієнтом і переконайтеся на власному досвіді, що працювати із TheHost вигідно та надійно.