SSL сертифікати

Використання будь-якого з наших продуктів передбачає передачу конфіденційних даних між вашим сервером та клієнтами. Найпростіший приклад таких даних - це аутентифікаційні дані (ім'я/пароль), що використовуються для входу у панель керування. Якщо говорити про білінгову систему, то конфіденційних даних значно більше, починаючи від особистої інформації та закінчуючи фінансовими даними. Забезпечення надійного захисту цих даних — це першочергове завдання, важливість якого важко переоцінити.

Всі наші програмні продукти "за замовчуванням" працюють за протоколом SSL (https://), що є промисловим стандартом забезпечення безпеки передачі даних в мережі інтернет. Для створення безпечного з'єднання між веб-сервером і клієнтським браузером використовується SSL-сертифікат, покликаний однозначно ідентифікувати сервер.

Переваги SSL сертифікату?

  • Збільшення ступеня довіри до вашого сайту
  • Захист від перекручення даних, що передаються на вашому сайті
  • Підтвердження справжності та конфіденційності даних

Підбір сертифіката

Сертифікаційні центри

Вибрати всі

Тип перевірки

Вибрати всі
Немає доступних сертифікатів по заданих фільтрів
DСертифікати з перевіркою домену

При замовленні сертифікатів даного виду здійснюється перевірка права власності на доменне ім'я. Замовлення таких сертифікатів можливе як фізичними, так і юридичними особами. При оформленні замовлення на сертифікат, вам необхідно буде вказати "E-mail адресу для підтвердження" у сертифікованому домені. Саме за цією електронною адресою буде підтверджуватися ваше право власності на домен. Вказана адреса обов'язково має існувати, оскільки всі листи з подальшими інструкціями від сертифікаційного центру будуть надсилатися саме на цю електронну скриньку.

Звертаємо вашу увагу, що оформлення сертифікатів на домени, в імені яких містяться натяки на банк, фінансові установи та інші можливі підозри на "фішинг" - проблематично. Якщо ви дійсно представляєте кредитну або фінансову установу, то для вас можливе лише оформлення сертифікатів з додатковою перевіркою організації.

EVEV (Extended Validation) — Розширена перевірка при замовленні сертифікату

Для сертифікатів даного виду проводяться всі необхідні перевірки вашої організації, включаючи обов'язкове заповнення форм з даними вашої компанії, що завіряються підписом та мокрою печаткою. Винагородою за такий складний процес оформлення слугує найвищий рівень довіри до таких сертифікатів зі сторони різноманітних браузерів з відображенням "зеленого адресного рядку". Саме вона буде сигналізувати відвідувачам вашого сайту про те, що сайт пройшов серйозну перевірку і всі дані, котрі передаються між відвідувачем і сайтом, надійно захищені.

"Зелений адресний рядок" у різних браузерах:

Зелёная адресная строка
CSCCode Signing — Сертифікати для підпису ПЗ

Сертифікати для підпсу (Code Signing) и захисту програмного забеспечення широко використовуються багатьма розробниками. В першу чергу вони призначені для цифрового підпису програмного коду. Підписаний таким чином код, вказуючий ім'я видавця і захищає програму від включеня шкідливого коду та інших видів зміненнь, забезпечує таку ж високу безпеку, як і у придбаного в магазині програмного забезпечення. Завдяки використанню сертифікатів Code Signing істотно підвищується безпека і рівень довіри до програмного забезпечення, яке може передаватися з використанням небезпечних каналів звязку загального користування.

D+OСертифікати з перевіркою домену та організації

При замовленні сертифікатів "з перевіркою організації" здійснюється не лише перевірка власності на домен, але і факт приналежності домену, що сертифікується, вказаній організації. Захищений таким сертифікатом сайт, при відвідуванні в адресному рядку браузера буде відображати назву вашої організації. Перед замовленням сертифікату D+O переконайтесь, що по даним WHOIS ваш домен дійсно належить вашій організації, а не сторонній третій особі, наприклад, керівнику чи вашому системному адміністратору.

WCWildCard — Підтримка субдоменів

Сертифікати Wildcard можна використовувати на всіх субдоменах вашого домену. Один такий сертифікат буде дійсним на всіх доменах виду www.domain.com, forum.domain.com, photos.domain.com і т.д. без будь-яких обмежень на кількість субдоменів. При генерації заявки на отримання Wildcard сертифікату, в якості Common Name (CN) використовуйте "*.domain.com", де domain.com — це ваше доменне ім'я.

IDNIDN — Сертифікати з підтримкою національних доменів

Сертифікати з підтримкою доменів на національних мовах, а також доменів, що містять не латинські символи. Якщо у вашому доменному імені містяться не латинські символи, то для отримання сертифікату на такий сайт вам необхідно замовити сертифікат з підтримкою IDN.

3WПідтримка субдомена WWW

Сертифікати з підтримкою субдомена WWW дозволяють захистити за допомогою одного сертификату як саме доменне ім'я, так і його субдомен WWW.

SANSAN — Мультидоменні сертифікати MDC/UCC

Мультидоменні сертифікати (Multi-Domain Certificate) коректно забезпечують захист одразу декількох доменів. За допомогою сертификатів даного виду Ви зможете захистити цілий набір (до 100) власних сайтів та їх піддоменів.

SGCSGC — Максимально високий рівень шифрування

Сертифікати з підтримкою примусово високого рівня шифрування (SGC) забезпечують максимально високий рівень шифрування даних, що передаються, не залежно від типів і версій клієнтських браузерів. Якщо користувач використовує стару версію браузера, котра підтримує лише 40 або 56-бітне шифрування, то при використанні SGC-сертифікату з'єднання все рівно буде примусово використовувати 128-бітне шифрування.

WARRANTYГарантія SSL сертифікату

Гарантія сертифікаційного центру на випущені їм сертифікати описує суму в грошовому еквіваленті, яку отримає кінцевий користувач сайту, який використовує випущений центром сертифікації сертифікат, якщо зазнає збитків з вини центру сертифікації. Такі збитки можуть бути лише в кількох випадках:

  1. Якщо в результаті помилки при видачі сертифіката сертифікат буде виданий сторонньому шахрайського ресурсу;
  2. Якщо зловмисникам вдасться розшифрувати зашифрований ключ сертифіката.

В описаних вище випадках сертифікаційні центри зобов'язуються відшкодувати фінансові збитки користувачів з зазначеним в гарантії лімітом відповідальності.

Важливо розуміти що гарантія SSL сертифікату забезпечується лише коштами центру сертифікації. Компанія TheHost, що забезпечує випуск SSL сертифікатів в рамках взаємодії власників веб-сайтів і центрів сертифікації, не має права втручатися в питання отримання можливої гарантійної виплати від центру сертифікації, а також не має права переймати відповідальність сертифікаційних центрів перед користувачами випущених SSL сертифікатів.

Якщо ви проводите пошук SSL сертифіката в мережі, то можете використовувати такі запити: ssl сертифікат, https сертифікати, купити ssl недорого. Дані SSL сертифікати можуть коштувати по-різному в залежності від бренду сертифікаційного центру, що випустив SSL сертифікат, розміру гарантії, що надається та технічних особливостей. Якщо ви шукаєте інформацію на одну з вищезазначених тем, а саме - купити ssl недорого, https сертифікати або ssl сертифікат, тоді ми раді запропонувати послуги компанії TheHost.

Ми є хостинг провайдером. Ми пропонуємо найпотужніші сервери, що забезпечать швидку і надійну роботу ваших сайтів. Використовуючи SSL сертифікати, замовлені у нашої компанії, ви зможете передавати важливу інформацію без ризику втрати даних. SSL сертифікати забезпечують надійний захист найпростішої інформації і, тим більше, гарантують безпеку передачі, приміром, фінансових даних чи іншої конфіденційної інформації.

Хостинг провайдер TheHost використовує промисловий стандарт безпеки і пропонує клієнтам ssl сертифікат та https сертифікати на найвигідніших умовах. Ви маєте реальну можливість купити ssl недорого.

Разом з SSL сертифікатами ви отримуєте підвищення рівня довіри до ваших сайтів, нейтралізацію ризику крадіжки інформації на вашому ресурсі, а також підтвердження справжності всіх даних. TheHost забезпечує сертифікат з наявністю перевірки домену, розширену перевірку домену та організації. Наша компанія підтримує wildcard ssl, а також забезпечує високий рівень шифрування.

Станьте нашим клієнтом та переконайтеся на власному досвіді, що працювати з TheHost вигідно та надійно.