1.3.3 Оплата послуг і доступні методи оплати

Розділ Фінанси

Замовлення або продовження будь-якої послуги TheHost доступні лише в особистому кабінеті. Оплата наших послуг неможлива в будь-яких інших сторонніх веб-інтерфейсах, включаючи:

 • Офіційний веб-сайт TheHost, який призначений виключно для ознайомлення з переліком та детальними характеристиками наших послуг та сервісів;
 • Панелі управління хостингом;
 • Панелі управління віртуальними серверами VPS/VDS;
 • Будь-які інші сторонні веб-інтерфейси та веб-сайти.

Усі платіжні операції в особистому кабінеті TheHost розташовані у лівому меню в розділі Фінанси, який містить наступні основні підрозділи:

 • Платежі - де відображаються всі ваші поповнення рахунку;
 • Витрати - всі ваші витрати на різноманітні послуги;
 • Замовлення, де відображається історія ваших замовлень.

Раздел Финансы в личном кабинете

Оплата нової послуги або продовження вже існуючих сервісів будь-яким чином відображається у розділі Замовлення. Якщо замовлення має статус “Оплачується (заблоковано)”, це означає, що для оплати цього замовлення вже створено платіж у розділі Платежі. Щоб розблокувати замовлення та оплатити його будь-яким іншим методом, перейдіть у розділ Платежі, де видаліть усі неплатні рахунки. Тільки після цього у розділі Замовлення ваше замовлення змінить статус на “Відкрите”. Виділіть його та натисніть Оплатити праворуч зверху над списком замовлень. Під час оплати ви зможете обрати зручний для вас метод оплати.

Для продовження послуг у особистому кабінеті у розділі Товари/Послуги оберіть тип замовленої послуги, а потім у відображеному списку оберіть потрібну послугу. Після цього праворуч зверху над списком послуг натисніть кнопку Продовжити. У відкрившомуся вікні оберіть період оплати, а також у полі Оплатити джерело коштів для продовження, де “Поточний рахунок” означає продовження за рахунок поточного балансу в особистому кабінеті, а “Нове замовлення” - оплату продовження сервісу за рахунок нового платежу:

Продление услуги

Важливо! При використанні деяких методів оплати може стягуватися комісія платіжної системи, про що платник буде попереджений у вікні форми оплати:

Форма оплаты с комиссией

Типи платників

Існує 2 основних типи Платників:

 • Приватна особа - фізичні особи;

 • Компанія - юридичні особи.

Для юридичних осіб, незалежно від статусу платника ПДВ, електронні методи миттєвої оплати (Приват24, платіжні карти Visa/MasterCard/ПРОСТІР, сервіс оплати “Мої платіжні картки”) недоступні, оскільки фінансові взаємовідносини юридичних осіб передбачають виключно безготівкову форму оплати. Приватним фізичним особам доступні всі методи оплати, тому якщо в списку методів оплати у вас відсутній великий перелік, це означає, що при створенні платника ви помилково вказали невірний тип “Компанія”. Для того щоб виправити це, просто зверніться в службу підтримки абонентів TheHost або створіть у особистому кабінеті в розділі Платники нового платника з типом “Приватна особа” і оберіть його при формуванні нового рахунку.

Компанія TheHost співпрацює з бюджетними та державними установами, тому, при наявності специфічних вимог державного казначейства, ми можемо надати документи для оплати принаймні на 1 рік (хостинг не нижче тарифу “Бізнес”). Для цього заповніть у вашому кабінеті в розділі Платники всі дані про вашу організацію та оформіть замовлення на потрібні вам послуги, і ми сформуємо акти, договір та рахунок для їх оплати.

Метод оплати - “Рахунок для оплати”

Цей метод оплати використовується для оплати в касі будь-якого банку/УкрПошти/терміналу самообслуговування. Цей метод слід використовувати, якщо Ви бажаєте оплачувати послуги безготівковим розрахунком як юридична особа. Використовуючи кнопки Зберегти та Друк зправа зверху над списком платежів, Ви зможете зберегти рахунок у форматі PDF або роздрукувати його. Зовнішній вигляд рахунку наступний:

Счёт для оплаты услуг в банке

Сервіс оплати “Мої платіжні картки”

Мои платёжные карты

Сервіс миттєвої оплати “Мої платіжні картки” дозволяє клієнтам TheHost швидко та без зайвих клопотів здійснювати оплату послуг за допомогою власних карток Visa/MasterCard/ПРОСТІР. Детальніше про цей метод оплати можна ознайомитися на цій сторінці розділа Допомоги.

Методи оплати “Приват24”, “LiqPay Гаманець”, “MasterPass Гаманець” і “Розстрочка від ПриватБанку”

Методи оплати “Приват24”, “LiqPay Кошелек”, “MasterPass Кошелек” і “Розстрочка від ПриватБанку” здійснюються за допомогою популярної еквайрингової системи LiqPay від ПриватБанку. Ця система дозволяє здійснювати оплату послуг електронними картками Visa/MasterCard/Maestro, за допомогою банкінгу Приват24, готівковими коштами в терміналах самообслуговування ПриватБанку, кредитними коштами, а також з кошельків Liqpay та Masterpass. Під час здійснення платежу цими методами оплати, буде стягуватися комісія у розмірі 3%. Інтерфейс оплати виглядає наступним чином:

Метод оплаты Приват 24

Метод оплати “Готівкою в терміналах ПриватБанку”

Оплатити замовлення за допомогою термінальної мережі самообслуговування ПриватБанку можна, виконавши наступні кроки:

 1. Виберіть метод оплати “Готівкою в терміналах ПриватБанку”.
 2. Система згенерує для вас посилання на оплату. Перейдіть на нього, натиснувши “Оплата”, вкажіть на відкритій сторінці свій телефонний номер.
 3. Після підтвердження через Приват24 на вашому пристрої система повідомить вам номер рахунку.
 4. Оплатіть, використовуючи згенерований системою номер рахунку, у будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку.
 5. Після успішного проведення платежу платіжний термінал видаватиме вам чек. Обов’язково зберігайте чек, адже це документ, що підтверджує факт оплати.

Метод оплати “Visa/MasterCard, Google Pay/Apple Pay”

Даний метод оплати дозволяє оплатити послуги TheHost за допомогою платіжних карт Visa/MasterCard будь-якого банку світу та за допомогою платіжних систем Google Pay/Apple Pay. У цьому методі комісія не стягується, а кошти, в нормальному стані, зараховуються за кілька секунд у будь-який час доби. Обравши цей метод оплати, натисніть в білінгу “Оплатити”, і вас автоматично перенаправить на сайт еквайрингової системи Платон, де буде потрібно вказати дані вашої карти (номер, термін дії, CVV/CVV2) та підтвердити платіж.

Метод оплаты Visa MasterCard Google Pay Apple Pay

Метод оплати “PayPal, Visa/MasterCard/Maestro/Amex/Discover” Даний метод оплати дозволяє здійснити платіж за допомогою міжнародної електронної системи розрахунків PayPal, а також практично будь-якою платіжною картою:

 • Visa
 • Mastercard
 • Maestro
 • American Express
 • Discover
 • Diners Club
 • JCB
 • UnionPay
 • Mada

Основною валютою є Долар США, тому платіж перераховується у цю валюту за курсом НБУ на момент оплати. Мінімальна сума платежу цим методом складає в еквіваленті 10$ США. Платіжна комісія при використанні цього методу оплати відсутня.

Метод оплаты PayPal, Visa/MasterCard/Maestro/Amex/Discover

Методи оплати “BitCoin/Криптовалюти”

Даний метод оплати є платіжним агрегатором, який надає можливість оплати послуг багатьма методами, серед яких: оплата за допомогою BitCoin або інших альтернативних криптовалют.

Основною валютою є Долар США, тому всі розрахунки на сайті агрегатора виконуються в цій валюті. Обравши будь-який із перелічених методів оплати, натисніть у особистому кабінеті “Оплатити”, і вас автоматично перенаправить на сайт системи агрегатора. Важливим нюансом є те, що для різних методів оплати строки зарахування платежів різні - від кількох хвилин для електронних платежів до кількох днів при оплаті за допомогою рахунку або криптовалют.

BitCoin/Криптовалюти