6.3.1 Початок роботи

Getting Started Banner UA

Хмарне сховище – сервіс, що надає послуги надійного зберігання Ваших даних на серверах TheHost, який забезпечує максимально безпечне, надійне та розширюване сховище для Ваших ресурсів, завжди доступне для Вас та Ваших користувачів у мережі Інтернет.

Ми ретельно підійшли до питання покращення користувальницького досвіду при розробці Хмарного сховища, завдяки чому нова ітерація послуги має безліч переваг у порівнянні з конкуруючими сервісами у сфері зберігання даних. А саме:

  • Безпрецедентна швидкість. Ми подбали про те, щоб обмін даними з Вашим Хмарним сховищем відбувався максимально швидко, забезпечуючи швидкість обміну аж до 10 Гбіт/сек.
  • Підвищена надійність. Крім резервування даних в рамках одного датацентру, Ваші дані також повністю продубльовані в іншому датацентрі, з відмінною фізичною локацією.
  • Зручність та простота використання. Наша нова панель управління KeepData дозволяє суттєво спростити виконання будь-яких завдань пов’язаних з керуванням Вашим Хмарним сховищем.
  • Підтримка нових протоколів. Крім FTP, sFTP (SCP), FTPs, сервіс також підтримує протокол WebDav.
  • Миттєва масштабованість. Ми подбали про те, щоб масштабування Вашої послуги було максимально швидким і гнучким, дозволяючи Вам миттєво масштабувати сховище під Ваші потреби.
  • І багато іншого! Включаючи такі “фічі”, як Використання Web-Диска або Автовидалення даних.

Надійсніть збереження даних

Питання надійності та безпеки даних особливо гостро відчутні в Україні останнім часом.

У зв’язку з цим ми змінили підхід до резервування клієнтських даних при розробці нового Хмарного сховища.

Тепер Ваші дані на наших послугах резервуються не тільки в рамках одного датацентру, а також паралельно продубльовані на сховищах другого датацентру, що знаходиться в зовсім іншій географічній локації. І це не просто резервна копія, а повноцінний інстанс Вашої послуги на іншому сервері!

Питання: що це означає на практиці?

На практиці це означає, що у разі повної недоступності або надзвичайної ситуації, що сталася з одним з датацентрів, Ваші дані знаходяться в повній безпеці та доступності з серверів іншого датацентру. Завдяки цьому можливість будь-якої, навіть теоретичної втрати даних практично повністю виключена!

Як отримати доступ до панелі KeepData

Панель управління KeepData це сучасне рішення щодо менеджменту Вашого хмарного сховища. Саме тут виконуються всі завдання з управління сервісом: створення FTP-користувачів, моніторинг, налаштування Web-диску та інше.

Вам надається доступ до панелі KeepData відразу після активації послуги Хмарного сховища. Параметри доступу до панелі керування, включаючи адресу, логін та пароль, будуть надіслані Вам окремим листом про відкриття та можуть бути будь-коли переглянуті за допомогою кнопки Лист.

Ви також можете відкрити панель керування KeepData, вибравши Вашу послугу у вкладці Хмарне сховище та натиснувши кнопку На сервер у верхньому правому кутку:

Хмарне сховище, На сервер

Інтерфейс та навігація в панелі управління

Дашбоард

При успішному вході в KeepData Вас зустріне головна сторінка панелі – Дашбоард:

Панель KeepData, Дашбоард

За допомогою Дашбоарду Ви можете отримати вичерпну інформацію про поточне використання диска та стан квот Вашого тарифного плану, швидко перейти до Менеджера Файлів або до створення нових FTP-користувачів. Зовнішній вигляд Дашбоарда повністю налаштовується - для налаштування необхідно натиснути іконку з шестірнею в правому верхньому кутку вкладки.

Ми описуємо функціонал KeepData в інших статтях розділу. Досвідченим користувачам може бути достатньо ознайомитися з коротким описом функцій кожного пункту меню за допомогою спойлера нижче.

Менеджер файлів

Зручний вбудований файловий менеджер, що дозволяє завантажувати, завантажувати, переміщати, копіювати, архівувати, задавати атрибути та параметри доступу до файлів. Докладніше можливості файлового менеджера описані у статті Менеджер файлів:

Менеджер файлів, зовнішній вигляд
Зовнішній вигляд вкладки Менеджер файлів

FTP-користувачі

Вкладка для керування вашими FTP-користувачами. Використовується для створення, редагування, увімкнення/вимкнення Ваших користувачів. Детальний опис доступний для ознайомлення у статті Як підключитись по FTP, sFTP, FTPs, WebDav:

FTP-користувачі, зовнішній вигляд

Web-Диск

Модуль налаштування Web-диска - можливості доступу до своєї домашньої директорії за допомогою Dav-протоколу. Детально функціонал описаний у статті Мережевий диск WebDav:

KeepData, Web-диск

Автовидалення даних

Вкладка для перегляду та керування поточними завданнями автоматичного видалення даних. Докладно функціонал описаний у статті Автоматичне видалення даних:

Автовидалення даних, Нове завдання

Моніторинг та журнали

Розділ з трьома підпунктами: Журнал операцій, Сповіщення, Використання диска. Детально можливості моніторингу описані у статті Моніторинг, повідомлення, журнал операцій:

KeepData, Використання диска


Після ознайомлення з можливостями панелі KeepData, рекомендуємо перейти до статті Як підключитись по FTP, sFTP, FTPs, WebDav, в якій представлені приклади виконання підключення до послуги Хмарного сховища за допомогою всіх протоколів, що підтримуються.