1.1.2 Як відновити доступ та змінити пароль до особистого кабінету

Банер

Особистий кабінет TheHost.ua – це Ваш надійний помічник у керуванні послугами та фінансовими операціями. Він дозволяє керувати доменами, хостингом, віртуальними/виділеними серверами, сервісами коллокація, SSL сертифікатами та іншими послугами, також дає можливість відстежувати термін дії послуг та здійснювати інші важливі операції. Інколи може статися так, що по тій чи іншій причині Ви втрачаєте доступ до особистого кабінету. У цій статті ми детально розглянемо, як відновити доступ та змінити пароль до особистого кабінету.

Відновлення пароля до особистого кабінету

Щоб відновити пароль до особистого кабінету, Ви можете скористатися функцією відновлення пароля, під час авторизації, вказавши свій логін користувача чи контактну поштову скриньку.

Відновити пароль, хостинг, ISP

Інформуємо: при вводі логіна користувача чи E-mail адреси, на Вашу контактну поштову скриньку буде надіслано однарозове посилання для входу без пароля, важливо по ньому перейти і відразу встановити новий пароль. Це посилання одноразове і в настуний раз по ньому без пароля не вийде зайти.

Приклад листа, який надійде на Вашу контактну поштову скриньку:

Відновлення

Якщо у Вас виникають складнощі чи нема доступу до контактної поштової скриньки, радимо звертатися до Служби підтриммки абонентів.

Важливо: у випадку втрати Абонентом параметрів доступу до контактної поштової скриньки та телефону?

Абонент може відновити доступ шляхом звернення до Служби підтримки Виконавця з контактної електронної пошти, зазначеної раніше Абонентом у властивостях свого акаунту.

Якщо Абонент із різних причин, втратив доступ до своєї контактної електронної пошти, то відновлення доступу може бути здійснено шляхом відправки Виконавцем параметрів доступу в СМС-повідомленні на перевірений контактний номер телефону Абонента.

Якщо Абонент втратив доступ також до контактного номеру телефону, то відновлення доступу може бути виконано тільки шляхом офіційної письмової заяви, відправленої на поштову адресу Виконавця.
При цьому якщо Абонентом є фізична особа, то до заяви обов’язково додаються копії 1 та 2 сторінок паспорта або свідоцтва про народження фізичної особи.
Якщо Абонент є юридичною особою, необхідно надати копії свідоцтва про державну реєстрацію, на заяві має бути печатка організації й підпис уповноваженої особи. При цьому не допускається відправлення заяви і скан-копій вищезазначених документів шляхом електронної пошти або системи особистого кабінету.

Документи мають бути відправлені тільки в паперовому вигляді.

Зміна пароля в особистий кабінет

Змінити пароль до Вашого особистого кабінета можливо перебуваючи в ньому, потрібно перейти в розділ Налаштування - Налаштування панелі та введіть новий пароль у розділі Пароль та Підтвердження. Обов’язково збережіть собі новий пароль.

Змінити пароль, хостинг, ISP

Важливо: рекомендуємо створювати складні паролі, в яких використовуються комбінації цифр і букв у верхньому та нижньому регістрах, а також спецсимволи. Такі паролі як 123321 або qwerty не є безпечними. Якщо вам потрібний надійний пароль, ви завжди можете скористатися Генератором паролів, який автоматично створить для вас складний та надійний пароль.