7.3 Розміщення додаткового або зміна характеристик раніше встановленого обладнання

Якщо Ви бажаєте розмістити додаткове або змінити характеристики раніше встановленого обладнання в ДЦ TheHost, для виконання даної операції необхідно виконати такі кроки:

  1. Вам необхідно повідомити нас про майбутні додаткові розміщення або зміни в обладнанні, що розміщується. При цьому необхідно вказати характеристики нового обладнання або опис змінних властивостей. Повідомлення необхідно надіслати нам із особистого кабінету або за допомогою електронної пошти на поштову скриньку info@thehost.ua.

  2. Вибрати необхідний тариф для розміщення нового обладнання та, якщо необхідно, перелік додаткових послуг у своєму особистому кабінеті

  3. На підставі описаної Вами заявки ми виставляємо, якщо необхідно, рахунок на оплату та надаємо Акт прийому-передачі обладнання.

  4. Уважно ознайомитись з Актом прийому-передачі, роздрукувати в одному примірнику, підписати та відправити нам разом з Вашим обладнанням.

  5. Оплатити виставлений рахунок або поповнити рахунок в особистому кабінеті будь-яким зручним способом.

  6. Надіслати кур’єрською службою, разом з обладнанням, раніше роздрукованим та підписаним Акт прийому-передачі. При надсиланні обладнання та документів обов’язково сплатити повну вартість доставки, оскільки без цього обладнання з нашого боку не зможе бути прийнято.

Якщо розміщення додаткового або зміна характеристик раніше встановленого обладнання планується без використання кур’єрської служби, Вам необхідно заздалегідь, не раніше ніж за одну добу, повідомити дату та час запланованого візиту до ДЦ TheHost.