7.7 Надання доступу до розміщеного в датацентрі обладнання (без виносу)

Якщо Вам необхідно провести роботи з розміщеним у ДЦ обладнанням власними силами без участі наших спеціалістів, для проведення даної операції необхідно виконати наступні кроки:

  1. Вам необхідно зв’язатися з підтримкою та заздалегідь (мінімум за добу) погодити дату та час візиту, а також склад групи, яка відвідує ДЦ. Серед відвідувачів має бути хоча б одна людина з рівнем доступу, яка дозволяє проводити роботи з Вашим обладнанням у межах ДЦ згідно з чинним Договором. Звертатись необхідно з особистого кабінету або за допомогою електронної пошти на поштову скриньку info@thehost.ua.

  2. У обумовлений час Вам або довіреній особі необхідно прибути за адресою ДЦ, де розташоване Ваше обладнання. З собою необхідно взяти документи з фотографією, які дозволять ідентифікувати особу відвідувача.

  3. Наші співробітники супроводжують Вас до місця дислокації обладнання, а також, за потреби, допоможуть Вам безпечно зняти його зі стійки для виконання робіт.

  4. Перед виконанням робіт Ви або довірена особа самостійно можете переконатися в цілісності пломби та, за необхідності, порушити її для проведення робіт.

  5. По виконанню необхідних робіт сервер знову буде опломбований і повернуто в місце дислокації. Про візит, що відбувся, та успішне виконання робіт ми сповістимо Вас у спочатку створеному в нашій системі запиті.