1.3.4 Як замовити SSL сертифікат

Як підібрати потрібний SSL

Щоб Ваш сайт був доступний за зашифрованим протоколом https://, був захищений від спотворення даних, що передаються, і викликав більше довіри у його Відвідувачів - для сайту повинен бути замовлений SSL сертифікат.

З детальним описом сертифікатів та їх властивостями можна ознайомитись на нашому сайті. Перед замовленням слід обов’язково прочитати опис властивостей перевірки сертифіката, оскільки всі дані заповнені при замовленні проходитимуть відповідну перевірку, залежно від вибраного сертифіката.

Види SSL

Інструкція на замовлення SSL-сертифіката

Для того щоб замовити сертифікат потрібно у Вашому особистому кабінеті перейти до розділу “Товари/Послуги” - “SSL сертифікати” , натиснути іконку “Замовити” та вибрати бажаний сертифікат зі списку. Як замовити SSL

Переходимо далі і вибираємо спосіб введення “Генерація CSR та Private key”. Заповнюємо всі поля на латиниці, вказуємо домен, на який потрібно замовити сертифікат (для Wildcard SSL домен потрібно вказати із зірочкою у вигляді *.domain.name) та E-Mail вказуємо у вигляді admin@ваш_домен.

Перша форма замовлення SSL

Обов’язково переконайтеся, що у Вас є доступ до скриньки admin@ваш_домен, на який замовляєте сертифікат, оскільки на нього має прийти підтвердження сертифікату та подальші інструкції. Якщо такої скриньки не існує, Ви зможете створити її вже після замовлення та звернутися на підтримку з проханням переслати лист із підтвердженням повторно.

Переходимо далі та зберігаємо на свій ПК секретний ключ підпису вашого сертифіката. Також його можна зберегти в системі, тоді його завжди можна буде переглянути в особистому кабінеті у властивостях вашого сертифіката.

Секретний ключ

Після цього заповнюємо контакти адміністратора. Для технічної підтримки можна проставити галочку “Використовувати контакти адміністратора”. Усі дані потрібно заповнювати англійською мовою.

Контакт адміністратора

Далі заповнюємо інформацію про організацію. Якщо Ви обрали сертифікат з перевіркою організації, переконайтеся, що всі поля заповнені коректно і що за даними WHOIS Ваш домен дійсно належить Вашій організації, а не сторонній третій особі, наприклад, керівнику або Вашому системному адміністратору.

У наступній формі перевіряємо, щоб поштова адреса для підтвердження була коректною. При замовленні сертифіката з підтвердженням доменного імені посилання на підтвердження буде відправлено на вказану email адресу. У разі відмови від підтвердження замовлення або відсутності реакції на лист з посиланням на підтвердження, замовлення буде скасовано і сертифікат випущено не буде. Повернення коштів у цьому випадку не провадиться.

Четверта форма замовлення SSL

Далі створюємо нове замовлення та переходимо до оплати замовлення:

Замовлення SSL

На цьому етапі буде можливість обрати зручний для Вас спосіб оплати сертифікату:

Оплата замовлення

Варто зазначити, що при замовленні мультидоменного SSL (зазвичай у назвах таких SSL є приставка Multi-Domain або скорочення MD або SAN і на сайті вони відзначені фільтром SAN) в основну вартість може входити до 3-4 різних доменів в залежності від постачальника, а при оформленні замовлення ви вказуєте лише один основний домен. Тому після завершення оформлення замовлення, потрібно в кабінеті у розділі Товари/Послуги - у вкладці SSL сертифікати клацнути 2 рази мишкою на замовлений SSL та на першій вкладці Основне у полі Нотатки дописати додаткові домени та натиснути *ОК.

Після успішного замовлення сертифіката обов’язково потрібно активувати сертифікат. Більш детально про методи та процедуру активації та всі нюанси описано в окремій статті. Для мультидоменних SSL активувати сертифікат можна лише після підтвердження всіх вказаних у заявці доменів.