3.1.3 Як підключитися до хостингу через FTP та де взяти пароль. Використання FileZilla

TheHost FTP Banner

FTP, або File Transfer Protocol, є важливим інструментом для ефективного управління файлами на сервері. Цей протокол забезпечує можливість керування вашими веб-ресурсами, завантажувати та скачувати файли, а також проводити оновлення веб-сайту в простому і зрозумілому для звичайного користувача файловому інтерфейсі.

Підключення по FTP

Для того, щоб підключитися через FTP, Вам потрібна програма-клієнт. Ми рекомендуємо використовувати безкоштовну програму FileZilla, яка підтримується на всіх основних платформах: Windows, macOS, Linux. Для підключення необхідно вказати ім’я хоста, користувача, його пароль і порт.

Как подключиться по FTP

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, Ви можете копіювати файли між вашим ПК та віддаленим сервером просто перетягуючи їх мишею.

Додатково: як дізнатися параметри підключення до FTP для моєї послуги?

Усі ці дані можна побачити в листі, висланому Вам при відкритті послуги. Також їх можна подивитися в особистому кабінеті, в розділі Хостинг, виділивши вашу послугу та натиснувши Лист в верхньому правому куті. Там же Ви можете дізнатися і параметри доступу до панелі управління хостингом.

Зверніть увагу: на нашому shared-хостингу можливо відкрити не більше 10-ти одночасних FTP-з’єднань.

Управління FTP-акаунтами

Допустимо, існує завдання надання доступу через FTP для третьої особи, наприклад, для Вашого розробника. Якщо надавати йому Ваш основний аккаунт з повним доступом не бажано, Ви можете створити для нього новий FTP-акаунт з необхідною домашньою директорією.

Ви можете керувати FTP-акаунтами (створювати, редагувати, призначати домашню директорію) в Вашій панелі управління хостингом в розділі Головне - FTP акаунти.

Создать FTP пользователя

Увага: змінивши пароль для вашого основного FTP-акаунта, на аналогічний також зміниться і пароль від панелі управління хостингом. І навпаки.