3.1.2 Як дізнатися та змінити пароль на хостинг, FTP/SSH

Банер

У сучасному цифровому світі паролі є невід’ємною частиною життя. Пароль – це секретний код, який захищає доступ до особистої інформації, електронних ресурсів та інших сервісів. Цей інструмент став важливою лінією оборони в боротьбі зі зловмисниками. Від того, наскільки складним та унікальним є Ваш пароль, залежить безпека Вашої особистої інформації та конфіденційних даних. У цій статті ми розглянемо, як можна відновити доступ до Вашого особистого кабінету та як змінити пароль.

Як переглянути параметри доступи

Коли Ви створюєте особистий кабінет або замовляєте послугу, параметри доступу надсилаються на електронну пошту. Також Ви завжди можете переглянути паролі для своїх послуг у своєму особистому кабінеті. Просто перейдіть до розділу Товари/Послуги, виберіть потрібну послугу та натисніть кнопку Лист, щоб переглянути всю інформацію.

Доступу в панель

Як перейти в панель управління хостингу без вводу пароля

Якщо Ви не пам’ятаєте пароль доступу до панелі хостингу, при цьому маєте доступ до особистого кабінету – Ви завжди можете авторизуватись без вводу пароля. Для цього достатньо перейти у категорію Вашого хостингу, далі виберіть послугу мишкою і натисність кнопку з правого боку На сервер.

В майбутньому Ви можете користуватися панеллю управління хостингом або змінити пароль в налаштуваннях, про що докладніше розповідається в наступному розділі.

Параметри доступу

Зміна пароля до панелі управління хостингом

Змінити пароль до Вашої панелі управління хостингом можна декількома способами:

Докладніше: якщо у Вас є доступ до особистого кабінету, можете скористатися функцією зміни пароля

Для цього виділіть Вашу послугу хостингу та натисність на кнопку Змінити пароль, новий пароль Вам буде надіслано на контактну електронну пошту, разом з цим відображатиметься в особистому кабінеті, в розділі Центр підтримки - Перелік запитів

Зміна пароля

Докладніше: якщо у Вас є доступ до панелі управління хостингу або можете скористатись прямим переходом з особистого кабінету

Перейдіть в панель управління хостингом, в Налаштування - Налаштування панелі, далі в розділі Пароль та Підтвердження вкажіть новий пароль, або згенеруйте надійний пароль за допомогою кнопки генерації (відображається з правого боку, на полі вводу). Обов’язково збережіть собі новий пароль.

Інформуємо: при зміні пароля до панелі управління хостингом, автоматично зміниться пароль основного FTP-акаунта, та навпаки, при зміні пароля основного FTP-акаунта – зміниться пароль від панелі управління хостингом.

Для створення надійних паролей Ви завжди можете скористатись функціонал автоматичної генерації пароля.

Зміна пароля FTP/SSH

Змінити пароль для FTP-користувача Ви можете в розділі Головна - FTP облікові записи, У Вашій панелі управління хостингом, двічі натисніть на потрібний обліковий запис та вкажіть новий пароль.

Змінити пароль FTP

Інформуємо: пароль головного користувача FTP/SSH та панелі управління хостингом пов’язані між собою, змінюючи пароль від чогось одного – Ви автоматично змінюєте пароль для всього. Якщо Вам важливо використовувати різні паролі, радимо створити нового FTP користувача.