3.1.2 Як дізнатися та змінити пароль на хостинг, особистий кабінет, FTP

Під час реєстрації/замовлення послуги параметри доступу надсилаються на вашу контактну поштову адресу. Також паролі ваших послуг завжди можна переглянути в особистому кабінеті, перейшовши у відповідний розділ у модулі “Товари/послуги” виділивши вашу послугу та натиснувши на іконку “Лист”.

Дізнатися пароль від хостингу

Якщо Ви бажаєте змінити пароль з висланого Вам на інший - вкрай НЕ рекомендуємо Вам призначати прості паролі, такі як “123321” або “qwerty”. Пароль буде надійним, якщо в ньому будуть задіяні цифри та літери у верхньому та нижньому регістрі.

Змінити пароль на ваш особистий кабінет можна, перебуваючи в ньому, натиснувши “Налаштування”.

Змінити пароль, хостинг, ISP

Якщо пароль від особистого кабінету було втрачено, його можна відновити при вході в кабінет, натиснувши на “Відновлення пароля”.

Відновити пароль, хостинг, ISP

Змінити пароль на вашу послугу хостингу можна на панелі керування ISP натиснувши “Налаштування” та вказавши новий пароль. Майте на увазі, що при зміні пароля хостинг-акаунта автоматично зміниться пароль основного FTP-акаунта. І навпаки при зміні пароля основного FTP-акаунта зміниться пароль від хостинг облікового запису.

Змінити пароль на хостинг ISP

Змінити пароль для FTP можна в розділі “FTP облікові записи” двічі клацнувши на потрібному обліковому записі та вказавши новий пароль.

Змінити пароль FTP