1.3.8 Зміна тарифного плану та замовлення додаткових послуг

Банер Тарифний план є набором послуг, що надаються хостинг-компанією для розміщення веб-сайтів або інших веб-проектів. Він визначає доступні ресурси та функції, включаючи кількість розміщених сайтів та поштових скриньок, дисковий простір та інші характеристики.

Абоненти мають можливість самостійно змінювати свій тарифний план відповідно до потреб та бюджету. Збільшення або зменшення тарифу спричиняє зміну всіх відповідних квот тарифу. Це забезпечує користувачам гнучкість в керуванні своїм хостингом та дозволяє їм адаптувати свій тариф до поточних потреб та вимог веб-проекту.

Зміна тарифного плану

Для послуг хостингу або віртуальних серверів VPS/VDS клієнти можуть змінювати тарифний план самостійно в особистому кабінеті. Потрібно перейти в розділ Товари/Послуги, далі виберіть тип послуги та саму послугу, виконуєте подвійний клік мишкою, альтернативно можна вибрати послугу та натиснути кнопку Змінити. У властивостях вибиріть зі списку потрібний тарифний план та натисніть Ок.

Сменить тарифный план хостинга'

Примітка: зміна тарифного плану автоматично перераховує вартість послуги та оновлює термін її дії відповідно до нового тарифу.

Важливо: при переході на нижчий тарифний план хостингу, необхідно привести характеристики Вашого облікового запису у відповідність до нового тарифу. Наприклад, Вам слід переконатися, що кількість розміщених сайтів, доступний дисковий простір, баз даних та поштових скриньок не перевищує встановлених обмежень нового тарифу. Отримати докладнішу інформацію про тарифні плани можете на нашому сайті.

Замовлення додаткової конфігурації послуг

Для кожного типу послуг є можливість замовлення додаткових конфігурацій. Для замовлення потрібно перейти до розділу Товари/Послуги, виділіть Вашу послугу лівою клавішою мишки та натисніть кнопку Конфіг. У властивостях встановіть бажані параметри та для успішної зміни наприкінці процедури натисніть кнопку ОК.

Для Віртуального хостингу, Виділених серверів Вам може знадобитися додаткова IP-адреса, наприклад, якщо потрібно покращити роботу поштових сервісів або Ваш веб-проект вимагає персонального IP.

Щоб виконати замовлення, потрібно перейти до розділу Товари/Послуги, виділіть Вашу послугу лівою клавішою мишки та натисніть Конфіг. У властивостях встановіть бажані параметри та для успішної зміни натисніть ОК.

Як замовити додатковий IP

Для віртуальних серверів VPS/VDS у Вас є можливість покращити характеристики, замовивши наступні послуги:

Щоб замовити додаткові можливості, потрібно перейти до розділу Товари/Послуги, виділіть Вашу послугу лівою клавішою мишки та натисніть кнопку Конфіг. У властивостях встановіть бажані параметри та натисніть ОК для успішної зміни.

Як замовити додаткову ОЗП

Зверніть увагу: вартість додаткових послуг розраховується на весь термін дії хостингу або сервера VPS/VDS. Іншими словами, якщо Ваш сервер оплачений до кінця року, додатковий обсяг оперативної пам’яті до сервера буде замовлений на той же період.