1.1.1 Як зареєструвати/відновити обліковий запис

Реєстрація облікового запису

Обліковий запис можна зареєструвати, перейшовши за посиланням на нашому сайті, або за посиланням.

Вход в личный кабинет

Потім відкриється вікно авторизації, де можна вказати логін/пароль, якщо ви вже реєструвалися раніше, або зареєструвати новий акаунт. Також можна відновити доступ до вже зареєстрованого акаунту, якщо ви забули логін або пароль - для цього просто вкажіть ваш логін або email, на який ви реєстрували кабінет, і на цей email прийде лист для відновлення доступу.

Форма авторизации

Якщо натиснути Реєстрація, з’явиться вікно, де потрібно придумати унікальний логін і пароль лише латинськими(англійськими) буквами, інші поля можна заповнювати кирилицею.

Форма регистрации

На одну поштову адресу/логін/номер телефону може бути зареєстровано тільки один обліковий запис. Після реєстрації ми потрапляємо в особистий кабінет.

Замовлення та оплата послуги

Для того щоб Ваш сайт був доступний в мережі, Вам потрібно зареєструвати доменне ім’я та хостинг-акаунт. Замовити послугу можна в відповідному розділі модуля Товари та послуги, натиснувши на значок Замовити.

Как заказать хостинг

При першому замовленні послуги необхідно буде підтвердити Ваш номер телефону. Тому при перевірці, будь ласка, вкажіть ваш коректний контактний номер, на який прийде SMS повідомлення з кодом підтвердження. Введіть цей код у відповідне поле.

Якщо виникли проблеми з верифікацією телефонного номера, будь ласка, зверніться до нас в підтримку, вказавши, на який номер не прийшло SMS повідомлення.

Після замовлення послуги вас переведуть до процедури оплати. На цьому етапі у вас є можливість вибрати зручний метод оплати:

Методы оплаты

Після замовлення хостингу або сервера вам прийде лист з параметрами доступу до вашого хостинг-акаунту. Також параметри доступу можна переглянути в особистому кабінеті, виділивши вашу послугу та натиснувши значок Лист:

Параметры доступа

Ви завжди можете переглянути статус ваших послуг, строк їх дії та вартість продовження в відповідних полях на головній сторінці, або в відповідному розділі в модулі Товари/Послуги:

Список услуг