1.3.4 Сервіс швидкої оплати «Мої платіжні картки»

Що таке сервіс швидкої оплати “Мої платіжні картки”

Мои платёжные карты

Сервіс миттєвої оплати “Мої платіжні картки” дозволяють клієнтам TheHost швидко з без зайвого клопоту проводити оплати послуг за допомогою власних карток Visa/MasterCard/ПРОСТІР. Одночасно з цим, у кожного Клієнта є можливість включати у властивості своєї платіжної картки, яку він додасть у розділі особистого кабінету “Мої платіжні картки”, опцію автоподовження, яка дозволить йому забути про терміни дії послуг та про необхідність завчасного продовження сервісів для їхньої безперебійної роботи . Всю необхідну роботу з продовження послуг виконає сама система особистого кабінету, яка продовжить послуги за кілька днів до закінчення їхньої дії за рахунок балансу платіжної картки.

Зручність використання

Зручність використання сервісу "Мої платіжні картки

Сервіс оплати “Мої платіжні картки” має унікальні властивості, здатні суттєво спростити операції оплати будь-яких послуг TheHost. Перше і основне - можливість кілька кліків, без введення номера карти, терміну дії, CVV та інших захисних кодів зробити оплату.

Що все справді так просто?

Так, саме так. Тепер для поповнення рахунку в особистому кабінеті досить просто вказати суму, а це дуже зручно.

Може, цей спосіб оплати з великою комісією?

А ось і ні – комісія при оплаті за допомогою сервісу “Мої платіжні картки” відсутня.

Як вручну поповнити рахунок за допомогою сервісу “Мої платіжні картки”? Якщо Ви вже додали свою картку у розділі “Мої платіжні картки”, то для поповнення рахунку Вам достатньо створити новий платіж з методом оплати “Моя платіжна картка”, вказати бажану суму та натиснути на кнопку *“Далі” *:

Вибір методу оплати

На наступному етапі, єдине, що потрібно буде для успішної оплати - натиснути на кнопку “Оплата”:

Підтвердження швидкої оплати за допомогою сервісу "Мої платіжні картки"

Якщо на даному етапі Ви ще не встигли додати свою карту, то нижче ми описуємо як легко і невимушено зробити це за 15 хвилин.

Безпека

![Безпека](https://thehost.ua/system/wiki_page_attachments/wiki_page_attachments/000/000/434/medium/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0% B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C.jpg)

Разом із зручністю використання, ми не забули і про безпеку. Саме тому в сервісі “Мої платіжні картки” використовуються 3 непорушні принципи:

  1. Додавання картки в особистому кабінеті завжди нерозривно пов’язане з процедурою верифікації, коли можуть бути перевірені платіжні властивості доданої карти. Щоб захиститися від шахрайських операцій, обов’язковим пунктом перевірки буде використання технології захисту 3D-Secure, яка дозволяє переконатися, що верифікацію робить саме власник картки.

  2. Ми НЕ зберігаємо платіжні дані карток від слова “зовсім”. Це означає, що крадіжка таких властивостей платіжних карток як унікальний номер, терміни дії та CVV2 код неможливі навіть у теорії. Тому наші Абоненти можуть не переживати за збереження своїх платіжних даних.

  3. Час верифікації кожної картки займає від 10 до 15 хвилин. Саме стільки потрібно часу на проведення комплексної перевірки, а також технічну синхронізацію із системою еквайрингу.

Як додати свою картку до сервісу “Мої платіжні картки”?

Вам потрібно відкрити в особистому кабінеті розділ “Мої платіжні картки” та за допомогою кнопки “Додати” внести свою картку до списку. Правила платіжних систем Visa/MasterCard/ПРОСТІР вимагають обов’язкового прийняття правил використання платіжного сервісу, тому на першому етапі необхідно уважно ознайомитись з умовами використання сервісу та підтвердити свою згоду за допомогою галочки “Я прочитав та погоджується з умовами надання послуг”. На наступному етапі, при додаванні вказуйте унікальну назву та цифровий пріоритет карти: перше дозволить вам легко відрізняти одну карту від іншої, а друге формуватиме системі особистого кабінету порядок відображення в інтерфейсі та використання при автоматичному продовженні сервісів:

Добавление карты в список

Останній етап, який займе від 10 до 15 хвилин, буде проведено верифікацію з перевіркою технологій захисту 3D-Secure, після чого у списку платіжних карток нова карта буде відображена зі статусом “Обробляється”:

Обработка карты в интерфейсе личного кабинета

Через 10-15 хвилин статус карти зміниться на “Активна”. З цього моменту картку можна використовувати як для ручного поповнення рахунку в особистому кабінеті, так і для автоматичного продовження сервісів TheHost.

Як увімкнути або вимкнути автоподовження послуг за рахунок своєї платіжної картки?

Це просто. Для початку, у властивостях потрібної послуги, яка повинна автоматично продовжуватися, встановлюємо в полі “Автородження” той період, на який Ви хочете, щоб продовжувався сервіс:

Автопродление в свойствах услуги

Після цього у розділі “Мої платіжні картки” за допомогою кнопок “Увімк. автоподовження” та “Вимк. автоподовження” включаємо і, відповідно, відключаємо автоматичне списання коштів з картки на користь автоподовження:

Включение и отключение карты в автоматическом продлении сервисов и услуг TheHost

Розширена історія транзакцій

Расширеная история транзакций

Ми вже переконалися, що використання сервісу “Мої платіжні картки” зручне та безпечне. Але ми забули сказати і про ще одну властивість цього рішення, а саме про розширену аналітику, що дозволяє будь-якої миті переглянути які транзакції були проведені за будь-якою з верифікованих карт. Тут же можна побачити і які транзакції сформували система особистого кабінету в рамках сервісу автоматичного продовження послуг.

Як переглянути історію транзакцій?

Щоб ознайомитись зі списком усіх транзакцій за вашими картками, у розділі “Мої платіжні картки” скористайтесь кнопкою “Всі транзакції”. Якщо Вас цікавлять транзакції тільки по якійсь одній карті, сміливо натискайте на кнопку “Транзакції”: Перегляд транзакцій сервісу "Мої платіжні картки"