3.1.4 Як перенести сайт з іншого хостингу на наш

1. Потрібно припаркувати доменне ім’я у нас на хостингу, додавши назву домену в розділ “Доменні імена” в панелі управління, при цьому також створивши WWW-домен і поштовий домен, як це показано на зображенні нижче:

Как припарковать / добавить домен на хостинге

2. Створити на старому хостингу бекап сайту (архів, що містить папку з однойменною назвою домену з вмістом та дамп бази даних).

3. Завантажити цей архів на наш сервер за допомогою протоколу FTP (наприклад програмою Total Commander або Filezilla), використовуючи параметри доступу, які були вислані вам при реєстрації хостингу в листі, або за допомогою утиліт панелі управління.

Как загрузить архив на хостинг

4. Розпакувати архів за допомогою вбудованого архіватора у файловому менеджері за допомогою кнопки Розархівувати або за протоколом SSH.

Разархивировать архив

5. Розмістити папку з вмістом у корені однойменної назви домену в папці файлового менеджера (www/ім’я_сайту/)

Правильное размещение файлов сайта

6. Видалити у папці домену файл-заглушку index.html.

7. У розділі Бази даних створити нову базу даних з новим користувачем та паролем.

8. рописати ці нові параметри бази даних у файлі конфігурації вашого сайту (наприклад configuration.php). Детальніше дивіться тут.

9. Увійти під новим логіном і паролем у phpMyAdmin і експортувати БД з дампу, який ви перенесли в бекапі на хостинг. Операція експорту вважається успішною, якщо у розділі Бази даних новостворена БД має ненульовий розмір. Детальніше про роботу з базами даних дивіться тут.

10. Змінити name-сервери у реєстратора домену на наші.

Наші неймсервери:
  • ns1.thehost.com.ua
  • ns2.thehost.com.ua
  • ns3.thehost.com.ua
  • ns4.thehost.com.ua

Додатково: поки мережа оновлюється можна перевірити працездатність сайту, скориставшись наступним методом:

  • Відкрити у текстовому редакторі файл “С:\Windows\System32\drivers\etc\hosts”
  • Додати туди рядок “IP-адреса ваш_домен” (без лапок)
  • Зберегти зміни

Після цього ваш домен буде відкриватися у вас у браузері з нашого хостингу і ви, не чекаючи реєстрації домену, зможете працювати або тестувати його функціонал.

11. Набрати у браузері назву домену і перевірити, чи запускається сайт. Якщо ні, можна прочитати файл логів у файловому менеджері і дізнатися, в чому проблема. Як перевірити логи сайту..

Якщо самостійно вирішити проблему не вдається, звертайтеся до тех.підтримку.