Колокація і розміщення серверів

Розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн) в дата-центрах компанії TheHost - це відмінне рішення як для фізичних осіб, так і для компаній будь-якого масштабу. Ми надаємо постійне підключення до мережі Інтернет, гарантоване електроживлення, необхідне охолодження для стабільної роботи серверного обладнання, а також необхідний рівень чистоти в нашій гермозоні.

Наші Абоненти завжди можуть розраховувати на наше сприяння в підтримці роботи їх серверів в рамках усього життєвого циклу послуги розміщення серверного устаткування. Також ми надаємо за запитом систему IP-KVM, яка дозволяє дистанційно керувати обладнанням так, як якщо б абонент знаходився безпосередньо біля свого сервера.

Послуга "Сollocation" (Колокація, колокейшн) в Україні від компанії TheHost є гнучкою: завдяки підтримці технології VLAN 802.1Q ми надаємо можливість нашим Абонентам формувати власні локальні мережі. Якщо ж Абонент є власником власної автономної системи (AS), то використовуючи наші потужності, він зможе без проблем анонсувати по протоколу BGP закріплені за ним блоки IP адрес в мережі Інтернет.

Ми приймаємо на розміщення сервера в форм-факторі корпусів RACK, MINI TOWER і TOWER. Якщо Ваш сервер виконаний в нестандартному форм-факторі, а це може бути мобільний термінал, GSM шлюз або будь-яке інше специфічне обладнання, то його розміщення також можливо, але в такому випадку це обов'язково необхідно узгодити з нашою службою підтримки.

Ваше обладнання Ви можете доставити до нас або самостійно, або скориставшись послугами будь-якої транспортної компанії України (Нова Пошта, Автолюкс).

Чому це вигідно?

  • Максимально доступна ціна. При використанні послуги колокації (розміщення серверів) Ви не берете нічого в оренду і оплачуєте тільки саме розміщення.
  • Вам не потрібно піклуватися про всю необхідну інфраструктуру для якісної і надійної роботи Вашого обладнання. Все це бере на себе компанія TheHost.
  • Послуга колокації передбачає нашу технічну підтримку, а також надання IP-KVM по запиту, що дає можливість управляти сервером так, як ніби Ви працюєте з ним локально на відстані витягнутої руки.
  • Розміщення Вашого обладнання підкріплюється двостороннім офіційним Договором, згідно з яким ми приймаємо Ваше обладнання та несемо відповідальність за якість послуг, що надаються.

Розрахунок вартості розміщення

Габарити обладнання

Необхідна потужність

Канал доступу до мережі Интернет

Канал для локальної зв'язності

Додатково

Додаткова висота

Виділені IP адреси

Ваше замовлення

Габарити обладнання *Отримати знижку
При оплаті на 3 місяці - знижка 3%
При оплаті на 6 місяців - знижка 5%
При оплаті на 1 рік - знижка 10%
При оплаті на 2 роки - знижка 20%
-
---/міс.
Необхідна потужність
-
Безкоштовно
Канал для доступу до мережі Інтернет
100мбіт/сек.
Безкоштовно
Канал для локальної зв'язності
Відсутнє
Безкоштовно
Виділені IP адреси:
1 шт.
Безкоштовно
Додаткова висота
-
Безкоштовно
Анонс AS+PI/PA BGP 249 665 8.74 /міс.
Виділений VLAN 802.1Q 49 131 1.72 /міс.
Резервна розетка електроживлення 99 264 3.47 /міс.
Канал підключення для IPMI(iLO) 49 131 1.72 /міс.
Вартість розміщення
/міс.

Розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн)

Послуга розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн) - це розміщення Ваших серверів та іншого обладнання, якому необхідний безперебійний доступ до мережі Інтернет, в ЦОД (Дата Центрі). Для якісної роботи обладнання, розміщеного в рамках послуги колокації, також необхідно безперебійне електроживлення, підтримка оптимальної темератури і вологості, а також фізичний захист від несанкціонованого доступу. Все це надає компанія TheHost своїм абонентам за доступними цінами.

Компанія TheHost, надаючи послуги колокації в Україні, допускає розміщення серверів та обладнання різних форм-факторів: від 1U Rack до TOWER. Нагадуємо вам фізичні габарити зазначених типорозмірів:

  • 1U Rack – ширина 19 дюймів (482,6 мм), висота 1,719 дюймів (43,7 мм), глубина до 900 мм
  • MINI TOWER – ширина до 152 мм, довжина до 432 мм, висота до 432 мм
  • TOWER – ширина до 255 мм, довжина до 482 мм, висота до 585 мм

Розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн) в Україні в Києві та Київській області від компанії TheHost - це вигідне і надійне рішення як для фізичних, так і для юридичних осіб. Колокація в дата центрах TheHost виконується з дотриманням всіх необхідних юридичних норм, включаючи підписання договору на послугу колокації (колокейшн, colocation) між провайдером послуг хостингу TheHost та абонентом, який розміщує сервери і устаткування.