Колокація і розміщення серверів

Розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн) у Дата-Центрах компанії TheHost - це чудове рішення як для фізичних осіб, так і для компаній будь-якого масштабу. Ми надаємо постійне підключення до мережі Інтернет, гарантоване електроживлення, необхідне охолодження для стабільної роботи серверного обладнання, а також необхідний рівень чистоти в нашій гермозоні.

Наші Абоненти завжди можуть розраховувати на наше сприяння в підтримці роботи їхніх серверів у рамках усього життєвого циклу послуги розміщення серверного устаткування. Також ми надаємо за запитом систему IP-KVM, яка дозволяє дистанційно керувати обладнанням так, наче Абонент перебуває безпосередньо біля свого сервера.

Послуга "Сolocation" (Колокація, колокейшн) в Україні від компанії TheHost є гнучкою: завдяки підтримці технології VLAN 802.1Q ми надаємо можливість нашим Абонентам формувати власні локальні мережі. Якщо ж Абонент є власником автономної системи (AS), то, використовуючи наші потужності, він зможе без проблем анонсувати за протоколом BGP закріплені за ним блоки IP-адрес у мережі Інтернет.

Ми приймаємо на розміщення сервери у форм-факторі корпусів RACK, MINI TOWER і TOWER. Якщо Ваш сервер виконаний у нестандартному форм-факторі, а це може бути мобільний термінал, GSM-шлюз або будь-яке інше специфічне обладнання, то його розміщення також можливе, але в цьому випадку це обов'язково необхідно узгодити з нашою службою підтримки.

Ви можете доставити Ваше обладнання до нас самостійно або скористатися послугами будь-якої транспортної компанії України (Нова Пошта, Автолюкс).

Чому це вигідно?

  • Максимально доступна ціна. При використанні послуги колокації (розміщення серверів) Ви не берете нічого в оренду та оплачуєте лише саме розміщення.
  • Вам не потрібно турбуватися про всю необхідну інфраструктуру для якісної і надійної роботи Вашого обладнання. Усе це бере на себе компанія TheHost.
  • Послуга колокації передбачає нашу технічну підтримку, а також надання IP-KVM за запитом, що дає можливість керувати сервером так, як ніби Ви працюєте з ним локально на відстані витягнутої руки.
  • Розміщення Вашого обладнання підкріплюється двостороннім офіційним Договором, згідно з яким ми приймаємо Ваше обладнання та несемо відповідальність за якість послуг, що надаються.

Розрахунок вартості розміщення

Габарити обладнання

Необхідна потужність

Канал доступу до мережі Інтернет

Канал для локальної зв'язності

Додатково

Додаткова висота

Виділені IP-адреси

Виділені IPv6-адреси

Ваше замовлення

Габарити обладнання
-
---/міс.
Необхідна потужність
-
Безкоштовно
Канал для доступу до мережі Інтернет
100мбіт/сек.
Безкоштовно
Канал для локальної зв'язності
Відсутнє
Безкоштовно
Виділені IP-адреси:
1 шт.
Безкоштовно
Виділені IPV6-адреси:
1 шт.
Безкоштовно
Додаткова висота
-
Безкоштовно
Анонс AS+PI/PA BGP 249 6.13 6.62 /міс.
Виділений VLAN 802.1Q 49 1.21 1.3 /міс.
Резервна розетка електроживлення 99 2.44 2.63 /міс.
Канал підключення для IPMI(iLO) 49 1.21 1.3 /міс.
Вартість розміщення
/міс.
Послуга «Колокація і розміщення серверів» тимчасово недоступний для замовлення.

Поширені запитання

Чи можливо розмістити у Вас нестандартне обладнання, таке як GSM-шлюз або маршрутизатор?

Так, це можливо. Зв'яжіться з підтримкою для уточнення деталей.

Наскільки надійний Ваш дата-центр, з урахуванням потенційних проблем з постачанням електроенергії в Україні?

Наш дата-центр обладнаний багатьма резервними системами, включаючи акумулятори та декілька дизельних генераторів. Ми показово пройшли зиму 2022/2023 року, без жодних даунтаймів, спричинених аваріями на лініях постачання електроенергії: https://thehost.ua/ua/docs/about

Чи можу я отримати віддалений доступ для діагностики або роботи з моїм обладнанням без необхідності особисто приїжджати в дата-центр?

Так, звичайно. Ми можемо підключити до Вашої колокації IP-KVM для цих цілей: https://thehost.ua/ua/wiki/administration/vmcloud/vnc

Як мені розмістити обладнання, яка процедура та які документи мені необхідно підготувати? Чи можу я розмістити його за допомогою кур'єра?

З процедурою і переліком документів Ви можете ознайомитися тут: https://thehost.ua/ua/wiki/colocation/colocation-self-deployment Розміщення за допомогою кур'єрської служби також можливо: https://thehost.ua/ua/wiki/colocation/colocation-deployment-with-courier

Які стандарти розмірів обладнання використовуються в TheHost? Мені потрібні точні розміри.

1U Rack - ширина 19 дюймів (482,6 мм), висота 1,719 дюймів (43,7 мм), глибина до 900 мм MINI TOWER - ширина до 152 мм, довжина до 432 мм, висота до 432 мм TOWER - ширина до 255 мм, довжина до 482 мм, висота до 585 мм

Мені потрібно приїхати в Ваш дата-центр і виконати технічні роботи з моїм обладнанням.

Звичайно, Ви можете отримати доступ до свого обладнання для проведення робіт за такою процедурою: https://thehost.ua/ua/wiki/colocation/colocation-maintenance-by-self

Яку пропускну здатність Ви можете надати для мого розміщеного обладнання?
Виділяєте Ви IPv4 та IPv6 для мого обладнання?
Мені необхідно внести зміни в конфігурацію мого розміщеного обладнання. Як я можу це зробити?
Мені необхідно забрати обладнання з колокації. Яким чином це можливо?

Розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн)

Послуга розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн) - це розміщення Ваших серверів та іншого обладнання, якому необхідний безперебійний доступ до мережі Інтернет, у ЦОД (Дата-Центрі). Для якісної роботи обладнання, розміщеного в рамках послуги колокації, також необхідно безперебійне електроживлення, підтримка оптимальної темератури і вологості, а також фізичний захист від несанкціонованого доступу. Усе це надає компанія TheHost своїм абонентам за доступними цінами.

Компанія TheHost, надаючи послуги колокації в Україні, допускає розміщення серверів та обладнання різних форм-факторів: від 1U Rack до TOWER. Нагадуємо Вам фізичні габарити зазначених типорозмірів:

  • 1U Rack – ширина 19 дюймів (482,6 мм), висота 1,719 дюйма (43,7 мм), глибина до 900 мм
  • MINI TOWER – ширина до 152 мм, довжина до 432 мм, висота до 432 мм
  • TOWER – ширина до 255 мм, довжина до 482 мм, висота до 585 мм

Розміщення серверів (colocation, колокація, колокейшн) в Україні, в Києві та Київській області від компанії TheHost - це вигідне і надійне рішення як для фізичних, так і юридичних осіб. Колокація в Дата-Центрах TheHost виконується з дотриманням усіх необхідних юридичних норм, включаючи підписання договору на послугу колокації (колокейшн, colocation) між провайдером послуг хостингу TheHost та абонентом, який розміщує сервери та устаткування.