Про компанію

TheHost.ua входить до 10 найбільших хостинг-провайдерів України

Наша Компанія працює на ринку послуг хостингу з 2007 року. Ми надаємо повний спектр послуг хостингу, включаючи shared хостинг, віртуальні виділені сервери та виділені фізичні сервери. Своїм основним завданням ми поставили надання якісних та доступних послуг, котрі є основою сучасної мережі інтернет.

Ми одні з небагатьох хто на рівні договору з абонентом гарантує аптайм та час роботи онлайн на рівні не нижче 99%. Нам довіряють як невеликі сайти-візитівки, так і великі портали, сайти державних установ, великі високонавантажені проекти та інтернет-стартапи. Саме це дало змогу нам стати одним із найбільших провайдерів послуг хостингу в Україні.

Стаючи нашим клієнтом, ви ввіряєте нам частину своєї репутації. Саме тому ми не працюємо з чужим обладнанням, взятим в оренду. Всі наші сервери і обладнання обслуговуються нашими спеціалістами, котрі підтримують його і регулярно здійснюють моніторинг. Саме це дозволяє завжди тримати рівень надійності і контролю наших рішень – того продукту, за який ви, у підсумку, сплачуєте кошти і очікуєте отримати якісний результат.

Наші контакти

Контактний телефон у Росії:
Контактний телефон у Польщі:
Контактний телефон у США:
Номери факса в Україні:
  • +38 (067) 236-69-30
  • +38 (044) 222-9-888
Номер факса в Росії:
  • +7 (499) 403-36-28
Номер факса в Польщі:
  • +48 (22) 602-28-42
Номер факса в США:
  • +1 (424) 208-02-04

Візитна картка:

Візитна картка TheHost QR-Код
Обробка всіх вхідних запитів, окрім звернень на адресу технічної підтримки абонентів, здійснюється в будні дні з 9:00 до 18:00 за київським часом.
Запити цілодобової технічної підтримки абонентів TheHost приймаються та обробляються цілодобово і без вихідних.

Наші Дата-Центри

Наше обладнання та основні технічні потужності розташовані у власних Дата-Центрах закритого типу. За технічними характеристиками вони відповідають ЦОД класу Tier-2 та Tier-3, що ще раз підтверджує високий рівень якості послуг, які ми надаємо.

В роботі ми використовуємо лише перевірені апаратні рішення компаній Intel, Supermicro, HP, Dell, Samsung, Asus, HGST. Мережева інфраструктура побудована із застосуванням обладнання Cisco, Juniper Networks, Arista Networks, DLink.

Обладнання TheHost

Для забезпечення високих показників доступності і швидкості передачі даних, його обладнано 4 незалежними оптоволоконними каналами, сумарною пропускною здатністю понад 84 Гбіт/с.

Електроживлення наших ЦОД має систему подвійного резервування:

  • на першому рівні працюють потужні джерела безперебійного живлення Online-UPS Riello, що включені по схемі N+1. Такі системи здатні забезпечувати незалежну роботу всього обладнання в ЦОД протягом понад декількох годин, а також забезпечувати можливість проведення планових технічних робіт без відключення кінцевого споживача;

Джерело безперебійного живлення

  • на другому рівні безпеку забезпечують промислові трьохфазні дизель-генератори, які обладнано спеціальною системою автоматичного введення ДГУ в роботу (АВР).

Дизель-генератор

Система охолодження у наших Дата-Центрах має подвійне резервування, що гарантує необхідне охолодження ЦОД навіть у разі відмови однієї з чіллерних систем.

Не залишилась без уваги і система пожежогасіння - вона виконана з застосуванням автоматичної системи повітряного гасіння (використовується газ - Хладон-125).

Система автоматичного пожежогасіння