Про компанію

TheHost.ua входить до 10 найбільших хостинг-провайдерів України Нагорода TheHost.ua

Наша Компанія працює на ринку послуг хостингу з 2007 року. Ми надаємо повний спектр послуг хостингу, включаючи shared-хостинг, віртуальні виділені сервери та виділені фізичні сервери. Своїм основним завданням ми вважаємо надання якісних та доступних послуг, які є основою сучасної мережі Інтернет.

Ми одні з небагатьох, хто на рівні договору з абонентом гарантує аптайм та час роботи онлайн на рівні щонайменше 99%. Нам довіряють як невеликі сайти-візитівки, так і великі портали, сайти державних установ, великі високонавантажені проєкти та інтернет-стартапи. Саме це дало змогу нам стати одним із найбільших провайдерів послуг хостингу в Україні.

Великий досвід в сфері хостингу і злагоджена робота нашої команди протягом багатьох років забезпечили високий рівень довіри користувачів до нашого сервісу. Результатом наших зусиль стали різні нагороди престижних рейтингів, а також нагорода "Вибір споживача 2020" від Всеукраїнського галузевого аналітичного центру.

Стаючи нашим клієнтом, Ви довіряєте нам частину своєї репутації. Саме тому ми не працюємо з чужим обладнанням, узятим в оренду. Всі наші сервери та обладнання обслуговуються нашими фахівцями, які підтримують його і регулярно здійснюють моніторинг. Саме це дозволяє завжди тримати рівень надійності та контролю наших рішень – того продукту, за який Ви в підсумку сплачуєте кошти та очікуєте на якісний результат.

Наші контакти

Контактні телефони в Україні:
Контактний телефон у Польщі:
Контактний телефон у США:
Номер факсу в Україні:
  • +38 (044) 222-9-888
Номер факсу в Польщі:
  • +48 (22) 602-28-42
Номер факсу у США:
  • +1 (424) 208-02-04

Візитна картка:

Візитна картка TheHost QR-Код
Обробка всіх вхідних запитів, окрім звернень на адресу технічної підтримки абонентів, здійснюється в будні дні з 9:00 до 18:00 за київським часом.
Запити цілодобової технічної підтримки абонентів TheHost приймаються та обробляються цілодобово і без вихідних.

Наші Дата-Центри

Наше обладнання та основні технічні потужності розташовані у наших власних Дата-Центрах закритого типу. За технічними характеристиками вони відповідають ЦОД класу Tier-2 та Tier-3, що ще раз підтверджує високий рівень якості послуг, які ми надаємо.

У роботі ми використовуємо лише перевірені апаратні рішення компаній Intel, Supermicro, HP, Dell, Samsung, Asus, HGST. Мережева інфраструктура побудована із застосуванням обладнання Cisco, Juniper Networks, Arista Networks, DLink.

Обладнання TheHost

Для забезпечення високих показників доступності та швидкості передачі даних його обладнано 4 незалежними оптоволоконними каналами сумарною пропускною здатністю понад 84 Гбіт/с.

Електроживлення наших ЦОД має систему подвійного резервування:

  • на першому рівні працюють потужні джерела безперебійного живлення Online-UPS Riello, що увімкнені за схемою N+1. Такі системи здатні забезпечувати незалежну роботу всього обладнання в ЦОД протягом понад декількох годин, а також забезпечувати можливість проведення планових технічних робіт без відключення кінцевого споживача;

Джерело безперебійного живлення

  • на другому рівні безпеку гарантують промислові трифазні дизель-генератори, які обладнано спеціальною системою автоматичного введення ДГУ в роботу (АВР).

Дизель-генератор

Система охолодження в наших Дата-Центрах має подвійне резервування, що гарантує необхідне охолодження ЦОД навіть у разі відмови однієї з чіллерних систем.

Не залишилась без уваги і система пожежогасіння - вона виконана із застосуванням автоматичної системи повітряного гасіння (використовується газ Хладон-125).

Система автоматичного пожежогасіння