7.6 Запит на виконання робіт співробітниками TheHost із розкриттям пломби

Якщо Вам необхідно провести роботи з розміщеним у ДЦ обладнанням силами технічних спеціалістів TheHost, для проведення даної операції необхідно виконати наступні кроки:

  1. Вам необхідно зв’язатися з підтримкою та описати необхідне для виконання технічне завдання нашим технічним фахівцям. Писати необхідно із особистого кабінету або за допомогою електронної пошти на поштову скриньку info@thehost.ua.

  2. Отримати від технічної підтримки висновок про можливість, дату, терміни та вартість проведення робіт та погодити всі зазначені питання в рамках запиту.

  3. На підставі створеної Вами заявки ми виставляємо рахунок на оплату, та надаємо Вам на підписання Додаток про згоду на порушення пломб.

  4. Оплатити виставлений рахунок або поповнити рахунок у особистому кабінеті будь-яким зручним способом. Підписати Додаток про згоду на порушення пломб та надіслати нам його поштою або з ЕЦП через Paperless/Medoc/Vchasno.

  5. Якщо проведення робіт включало доукомплектацію сервера Вашим обладнанням - вислати його поштою на адресу, вказану підтримкою, і повідомити нам номер накладної.

  6. Після отримання підписаного Доповнення про угоду на розтині пломб ми виконаємо поставлене технічне завдання та знову запломбуємо сервер, про що повідомимо Вам у рамках спочатку створеного в особистому кабінеті запиту.