3.3.2 Зміна режим роботи PHP та IP для сайту, включення бібліотек (розширень)

За замовчуванням режим інтерпретатора PHP для ваших сайтів встановлений як - Apache. Проте для роботи деяких скриптів може знадобитися альтернативний режим інтерпретатора PHP - CGI.

Якщо ваш скрипт працює неправильно або зовсім не працює, якщо не відбувається оновлення компонента або встановлення - спробуйте змінити режим інтерпретатора PHP на альтернативний і перевірити роботу ваших скриптів. Для цього перейдіть в панель керування ISP в розділ “WWW домени”, виділіть ваш домен і натисніть “Змінити”. У властивостях домену в строці “PHP” змініть режим на альтернативний.

Сменить режим php. ISP, apache, cgi

Також у зазначеному меню можна змінити IP-адресу для вашого сайту - його можна вибрати в розкривному меню IP-адреси з доступних вам IP.

Для сайтів в режимі роботи PHP CGI є можливість підключати необхідні бібліотеки (розширення) в розділі “Розширення PHP”.

Расширения PHP

Зазначений розділ доступний лише після включення хоча б одного домену в режим PHP CGI - якщо він у вас не відображається, після включення PHP CGI для домену оновіть сторінку браузера - натисніть клавішу F5 або кнопку “Оновити”.