1.3.1 Як зробити замовлення

Як замовити послугу на прикладі замовлення хостингу

Врахуйте: Щоб ваш сайт був доступний у мережі, у Вас має бути зареєстроване доменне ім’я та хостинг-аккаунт.

Замовити послугу можна у відповідному розділі модуля “Товари та послуги”, натиснувши на іконку “Замовити”.

Де замовити хостиг

Під час першого замовлення послуги необхідно буде підтвердити Ваш телефонний номер. Тому під час перевірки вкажіть Ваш коректний контактний номер і на нього прийде SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Введіть код у відповідне поле.

Якщо з верифікацією телефонного номера виникли проблеми, будь ласка зверніться до нас у службу технічної підтримки (https://thehost.ua/wiki/support), вказавши на який номер не надійшло SMS-повідомлення.

Після виконання замовлення послуги Вас переведуть до її оплати. На цьому етапі Ви маєте можливість вибрати зручний метод оплати.

Вибір методу оплати

Після замовлення послуги хостингу або сервера Вам прийде лист із параметрами доступу до вашого хостинг-акаунту. Також параметри доступу можна переглянути в особистому кабінеті, виділівши в розділі “Хостинг” Вашу послугу та натиснувши кнопку “Лист”, як показано на скріншоті нижче:

Кнопка Лист

Ви завжди можете переглянути статус ваших послуг, термін їхньої дії та вартість продовження у відповідних полях на головній сторінці, або у відповідному розділі у модулі “Товари/Послуги

Список послуг