1.1.3 Продовження послуг

Банер

Продовження послуги та автопродовження є важливими аспектами при користуванні сервісами та послугами. Невчасне продовження або незнання процесу автопродовження можуть призвести до невчасної зупинки або втрати доступу до важливих функцій. Давайте розглянемо ці аспекти докладніше, щоб мати чітке розуміння та забезпечити безперебійну роботу сервісів та послуг.

Як продовжити сервіс

Щоб здійснити продовження терміну дії послуги, потрібно перейти до розділу Товари/послуги, виберіть спочатку тип послуги, далі перейдіть до послуги та виділіть її лівою клавішою мишки та натисніть кнопку Продовжити та оберіть бажаний термін продовження.

У розділі Cплатити буде можливість здійснити оплату із коштів на балансі або створити нове замовлення, з можливістю оплати одним з методів. Якщо на балансі особистого кабінету у Вас немає коштів, рекомендуємо вибрати Нове замовлення та встановити галочку Перейти до оплати замовлення.

Як продовжити хостинг

Додатково: Ви можете виконати оплату послуг з коштів, які вже знаходяться на рахунку в особистому кабінеті, для цього в розділі Сплатити потрібно вибрати Поточний рахунок. Поточний рахунок

Як увімкнути автопродовження

Для забезпечення безперервної роботи Ваших проектів дуже важливо не допускати переривання послуг, що надаються. Компанія TheHost пропонує зручну опцію автопродовження, яка дозволяє автоматично пролонгувати термін дії послуг при наближенні до закінчення періоду оплати. Вона знімає з Ваших плечей потребу постійно відстежувати терміни закінчення дії послуг та вчасно продовжувати їх вручну.

Автоматичне продовження послуги активується у її налаштуваннях та відбувається за добу до закінчення оплаченого періоду. Для успішного продовження необхідно мати достатньо коштів на особовому рахунку. Рекомендується заздалегідь поповнити рахунок необхідною сумою, щоб уникнути припинення надання послуги.

Автопродовження

Ви також можете скористатися сервісом автоматичної оплати Мої платіжні картки, який дає можливість клієнтам TheHost швидко та зручно оплачувати послуги за допомогою карток Visa/MasterCard/ПРОСТІР. Процедура дуже проста, потрібно виконати такі дії:

  1. Додайте банківську картку в розділі Мої платіжні картки.
  2. У властивостях послуги увімкніть Автопродовження, вибравши необхідний Вам період продовження.
  3. У властивостях платіжної картки (розділ Мої платіжні картки) активуйте автопродовження кнопкою Увімк. автопродовження або встановіть галочку у властивостях карти Автопродовження.

Карта для оплати

Якщо в якийсь момент часу у Вас виникне потреба вимкнення автоматичної оплати, для цього достатньо у властивостях Вашої платіжної картки відключити опцію автопродовження. Щоб це зробити, виберіть платіжну картку та натисніть кнопку Вимк. автопродовження або відкрийте властивості картки та приберіть галочку з пункту Автопродовження.

Важливо: для автоматичної оплати послуг за допомогою функції автопродовження необхідно заздалегідь поповнити Ваш особистий кабінет. Для миттєвої оплати за допомогою платіжної картки картка повинна бути активною і мати на балансі достатню кількість коштів.