3.8.5 Чому під час входу на сайт перекидає на BlockList? Що це і чому IP виявився заблокованим

Проект BlockList покликаний стати захистом від негативного впливу шкідливих та потенційно небезпечних явищ у мережі Інтернет. Насамперед, цей сервіс допоможе інтернет та хостинг-провайдерам захистити своїх абонентів від злому їх сайтів, від отримання великої кількості спам-розсилок або від спроб підбору паролів до серверів та обладнання.

BlockList аналізує трафік Інтернет та, використовуючи внутрішні алгоритми виявлення шкідливого трафіку, вносить IP-адреси, які проводять атаки, розсилки спаму та підбір паролів до списку блокування. Залежно від типу та потужності шкідливого трафіку IP-адреса буде різний час. За бажанням IP-адреса може бути розблокована вручну на сторінці “Перевірити IP”:

Що таке BlockList.net.ua

Для звичайних користувачів даний ресурс дозволить швидко перевірити, чи не виконувались з його IP адреси якісь шкідливі дії, що прямо чи опосередковано може бути викликано роботою вірусу на комп’ютері або про те, що з IP адреси відвідувача також здійснює роботу якийсь інший недобросовісний користувач .

Як уникнути подібного блокування користувачам чий IP потрапив до чорного списку

Рекомендуємо перевірити власний комп’ютер антивірусом, т.к. часто саме віруси, які здійснюють шкідливу діяльність без згоди користувача, є причиною розсилок спаму та атак на інші ресурси. Також рекомендуємо перевірити, щоб Ваша IP адреса не використовувалася кимось іншим, хто міг би здійснювати якісь шкідливі дії в мережі Інтернет.

Після перевірки, Вам достатньо зайти на сайт BlockList і виконати розблокування, ввівши каптчу в розділі “Перевірити IP”:

Розділ BlockList "Перевірити IP"