2.2.1 Як перенести доменне ім'я до нас на обслуговування

Виконання трансферу в особистому кабінеті

Для здійснення трансферу домену, повідомте поточному реєстратору домену про ваш бажання перенести домен до нас, і попросіть надати вам код трансферу домену, відкрити всі дані в whois і розблокувати домен для трансферу.

Далі в Вашому особистому кабінеті в розділі “Доменні імена” потрібно оформити трансфер (перенесення) доменного імені, вписати код трансферу, якщо він використовується, і заповнити інформаційні форми - в них потрібно вказати дані власника домену аналогічні даним, вказаним у поточному реєстраторі. Після відправлення нами запиту на перенесення, запит іноді потрібно підтвердити в листі, відправленому на електронну пошту адміністратора домену.

Трансфер доменного имени

Перенесення - це платна послуга для деяких доменних зон і коштує стільки ж, скільки і продовження домену на 1 рік. Під час перенесення домен автоматично продовжується на +1 рік до існуючої до перенесення дати дії домену.

Особливості трансферу в різних доменних зонах

Поточний реєстратор може запитати вас про дані нового реєстратора. Для різних доменних зон ці дані відрізняються:

1. UA, COM.UA ORG.UA KIEV.UA CK.UA VN.UA ZT.UA CN.UA KM.UA RV.UA CV.UA IF.UA KS.UA UZ.UA PL.UA, LT.UA, VOLYN.UA, TE.UA, KR.UA, LVIV.UA - трансфер платний з продовженням +1 рік і використовується код трансфера, наш ідентифікатор для цих доменів - UA.THEHOST, Юридична назва ФОП “Сединкин А. В.” Термін дії коду трансфера - 30 днів з моменту генерації. Трансфер завершується або через 5 днів з моменту його запуску або одразу після його підтвердження поточним вихідним реєстратором.

2. NET.UA DN.UA KH.UA LG.UA ZP.UA SM.UA SUMY.UA - трансфер платний з продовженням +1 рік і використовується код трансфера, наш ідентифікатор для цих доменів - CO.THEHOST, Юридична назва ФОП “Сединкин А. В.” Термін дії коду трансфера - 30 днів з моменту генерації. Трансфер завершується або через 5 днів з моменту його запуску або одразу після його підтвердження поточним вихідним реєстратором.

3. BIZ.UA, CO.UA, PP.UA, CRIMEA.UA - потрібен код трансфера; Для всіх цих зон трансфер БЕЗКОШТОВНИЙ. Ідентифікатор для цих зон - UA.DRS Юридична назва ТОВ “Сервіс Онлайн”, користувач: thehost-mnt-cunic, трансфер завершується після підтвердження трансфера поточним вихідним реєстратором.

4. DP.UA ідентифікатор dp.thehost, Юридична назва ПП Сединкін А.В., трансфер платний з продовженням на +1 рік і потрібен код трансфера. Трансфер завершується або через 5 днів з моменту його запуску або одразу після його підтвердження поточним вихідним реєстратором.

5. COM, NET, ORG, BIZ, INFO, NAME, US, EU, IN, PRO, все newGTLD (тематические) домены - трансфер лише платний з продовженням +1 рік і обов’язково потрібен код трансфера, зняття статусу блокування трансфера і відкриття всіх даних в whois домену. Реєстратор PDR LTD. Після запуску трансфера на email старого і нового адміністраторів домену (якщо вони різні) відправляється декілька схожих листів про створення нового контакту, про внесення змін до домену і про зміну реєстратора - потрібно підтвердити в усіх листах зміни, натиснувши на посилання згоди, і через 5-6 днів з моменту підтвердження трансфер буде завершено.

6. RU, РФ, COM.RU, NET.RU, ORG.RU потрібен код трансфера. Ідентифікатор: R01-RU, Юридична назва: ТОВ «Реєстратор Р01» трансфер платний, але при цьому домен не продовжується на +1 рік, отже фактично оплачується лише зміна реєстратора. Трансфер завершується через 5 днів з моменту підтвердження трансфера адміністратором домену в відправленому йому по email листі. Термін дії коду трансфера - 20 днів. Умови, при яких зміна Реєстратора для домену неможлива: - якщо строк реєстрації закінчується найближчі 7 днів; - якщо закінчився строк реєстрації доменного імені; - протягом 30 днів з моменту отримання адміністратором права адміністрування від іншої особи; - протягом 30 днів з моменту зміни реєстратора, що здійснює підтримку доменного імені; - у випадку невиконання запиту реєстратора щодо надання відомостей і документів у встановлений строк; - у випадку, якщо ведеться судовий процес, предметом якого є спір щодо вказаного доменного імені. При перенесенні (зміні реєстратора) домену, адміністратор (власник) домену не змінюється. Змінити адміністратора можна після перенесення.

Якщо ви хочете перенести домен від реєстратора reg.ru - можна скористатися спрощеною безкоштовною процедурою по переміщенню домену всередині REG.RU до партнера TheHost наступним чином.

7. УКР трансфер платний з продовженням +1 рік і використовується код трансфера, наш ідентифікатор для цих доменів - THEHOST, Юридична назва ФОП "Сединкин А. В."Трансфер завершиться через 5 днів автоматично з моменту запуску трансфера з нашого боку.

8. IN.UA, OD.UA, ODESA.UA, ODESSA.UA, MK.UA, NIKOLAEV.UA - трансфер платний з продовженням +1 рік при перенесенні від іншого реєстратора і використовується код трансфера, наш ідентифікатор для цих доменів - UA.THEHOST, Юридична назва ФОП “Сединкин А. В.” Термін дії коду трансфера - 30 днів з моменту генерації. Трансфер завершується або через 5 днів з моменту його запуску або одразу після його підтвердження поточним вихідним реєстратором.

Якщо інформації про цікавлячу вас доменну зону в інструкції немає, зверніться будь ласка за уточненням в підтримку support@thehost.ua.