6.2.7 Статистика та логи

VM-Cloud Logs and Statistics Banner UA

Панель управління VM-Cloud пропонує широкий перелік статистичної інформації про Ваші віртуальні машини.

Формування статистичної інформації може бути здійснено в розділі Віртуальні машини, за допомогою підменю Інформація.

Віртуальні машини, підменю Інформація

Детально: функціонал кожного з пунктів підменю

1. Інформація. Натискання на саму кнопку Інформація сформує загальний звіт про конфігурацію та поточний статус вибраного віртуального сервера:

Віртуальні машини, Інформація

2. Навантаження. Дозволяє вибрати період і сформувати звіт про навантаження на фізичні потужності вибраного віртуального сервера:

Віртуальні машини, Завантаження

Альтернативно: Ви можете сформувати звіт про навантаження також за допомогою вкладки Навантаження VM в меню панелі VM-Cloud. Її функціонал аналогічний вищезазначеному.

3. Використання каналу. Дозволяє вибрати період і сформувати звіт про завантаження мережевих потужностей вибраного віртуального сервера:

Віртуальні машини, Використання каналу

4. Оновити статистику. Дозволяє оновити всю статистичну інформацію про вибраний сервер, включаючи ту, яка відображається в розділі Віртуальні машини.

Журнал операцій

Ви можете переглянути журнал всіх дій у панелі VM-Cloud, виконаних під Вашим користувачем. Для цього перейдіть до вкладки Журнал операцій у меню панелі. Журнал зберігає записи про всі вчинені дії, з можливістю вибору запису та ознайомлення з ним більш детально за допомогою кнопки Перегляд:

VM-Cloud, журнал операцій

Журнал відвідувань

У забезпеченні безпеки, ви можете переглянути журнал всіх успішних авторизацій в систему вашим користувачем у панелі VM-Cloud. Для цього перейдіть до вкладки Журнал відвідувань. Журнал зберігає записи про час авторизації, цільового користувача та IP-адресу відвідувача:

VM-Cloud, журнал відвідувань