VMmanager KVM

VMmanager KVM – це програмне рішення для управління віртуалізацією KVM. VMmanager KVM адаптовано як для хостингу віртуальних машин, так і для побудови хмарних сервісів та рішень.

Старт будь-якого бізнес-проекту в IT починається з оцінки інвестицій в апаратну складову. VMmanager KVM допоможе вам скоротити витрати на обладнання. За допомогою візуалізації ви зможете значно спростити та пришвидшити розподіл завдань з адміністрування, підвищите відмовостійкість вашого проекту та досягнете поступового оновлення зі збільшенням апаратної бази.

За допомогою VMmanager KVM ви можете керувати не лише одним вузлом, але і великим кластером серверів, що дасть можливість масштабувати ваш бізнес по мірі зростання і без додаткових затрат на будь-якому етапі його розвитку.

Чому VMmanager KVM?

  • Розширювана архітектура, що дозволяє створювати власні хмарні сервіси
  • Зручний, гнучкий та інтуїтивний інтерфейс
  • Потужний інструмент для надання послуг візуалізації

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, але і безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПО ISPsystem дорівнює половині від вартості аналогічної річної ліцензії.