VMmanager KVM

VMmanager KVM – це програмне рішення для управління віртуалізацією KVM. VMmanager KVM адаптовано як для хостингу віртуальних машин, так і для побудови хмарних сервісів і рішень.

Старт будь-якого бізнес-проєкту в IT починається з оцінки інвестицій в апаратну складову. VMmanager KVM допоможе Вам скоротити витрати на обладнання. За допомогою візуалізації Ви зможете значно спростити та пришвидшити розподіл завдань з адміністрування, підвищите відмовостійкість Вашого проєкту та досягнете поступового оновлення зі збільшенням апаратної бази.

За допомогою VMmanager KVM Ви можете керувати не лише одним вузлом, а й великим кластером серверів, що дасть можливість масштабувати Ваш бізнес у міру зростання і без додаткових витрат на будь-якому етапі його розвитку.

Чому VMmanager KVM?

  • Розширювана архітектура, що дозволяє створювати власні хмарні сервіси
  • Зручний, гнучкий та інтуїтивний інтерфейс
  • Потужний інструмент для надання послуг візуалізації

Починаючи з 2-го кварталу 2021 року наша Компанія прийняла рішення більше не надавати послуги з продажу ліцензій на дане програмне забезпечення. При необхідності, Ви зможете придбати ці програми на офіційному сайті розробника.

Ми фокусуємося на реєстрації доменних імен і наданні різноманітних сервісів хостингу, включаючи віртуальний хостинг, VPS/VDS, виділені та хмарні сервіси.