Особистий бекап-диск (FTP хостинг)

Послуга «Особистий бекап-диск» або, як ще її називають, «FTP хостинг», «FTP сховище» дозволяє отримати від 25 Гб дискового простору на виділеному бекап-сервері з можливістю доступу до своїх даних по протоколам FTP, FTPS, HTTP і WebDav. Підтримка протоколу WebDav дасть змогу використовувати бекап-диск як звичайний мережевий диск в Windows/MacOS. За необхідністю, розмір дискового простору можна легко збільшити до необхідного розміру.

Даний сервіс можна використовувати як багатофункціональне сховище Ваших файлів, резервних копій та іншої важливої інформації. Всі сервери, що використовуються в межах сервісу «Особистий бекап-диск», побудовано на базі стійких до відмови RAID масивів, що мінімізує ймовірність можливої відмови або втрати даних.

Які переваги?

  • Безпечне та надійне сховище даних з функцією розширення. Можливість роботи як з мережевим диском ОС Windows.
  • Бекап-сервери побудовано на базі стійких до відмови RAID масивів, що виключає можливість відмови чи втрати інформації через несправність одного з накопичувачів
  • Повна сумісність з продуктами ISPManager, VMManager, VDSManager для створення віддалених резервних копій
29 81 1.02 на місяць
Унікальний сервіс «Особистий бекап-диск» дозволяє легко отримати необхідне сховище для важливої інформації та резервних копій.
Послуга повністю сумісна з системою резервування продуктів ISPSystem.