IPmanager

IPmanager — це зручна система розподілення IP-адрес між серверами. IPmanager є допоміжним продуктом, що інтегрується з панелями керування: ISPmanager, VMmanager, VMmanager OVZ, DCImanager та DNSmanager.

Всім серверам в мережі Інтернет потрібні IP-адреси. Коли на сервері створюється новий сайт з виділеним IP або новий VPS/VDS, то серверу необхідна додаткова IP-адреса. Можна виділяти IP-адреси серверам заздалегідь, а можна вести облік адрес в єдиній базі даних і видавати їх звідти за запитом. Те саме зі звільненням адрес, що не використовуються.

IPmanager — це єдина база з централізованим керуванням, в якій зберігаються IP-адреси. Ця панель дозволяє назавжди забути проблему розподілення адресного простору IP-адрес: видача адреси, її звільнення, змінення реверсної зони (PTR) – все відбувається повністю автоматично. При цьому досягається максимально можлива щільність використання адресного простору, а проблема видачі IP-адрес «про запас» просто зникає.

Чому IPmanager?

  • Єдина база IP-адрес з централізованим керуванням. Проста інтеграція зі всіма продуктами компанії ISPSystem
  • Автоматичне виділення IP адрес для сервісів провайдера. Підтримка IPv4 та IPv6 адрес
  • Облік і статистика доступного адресного простору IP адрес провайдера

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, але і безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПО ISPsystem дорівнює половині від вартості аналогічної річної ліцензії.