IPmanager

IPmanager — це зручна система розподілення IP-адрес між серверами. IPmanager є допоміжним продуктом, що інтегрується з такими панелями керування: ISPmanager, VMmanager, VMmanager OVZ, DCImanager та DNSmanager.

Усім серверам у мережі Інтернет потрібні IP-адреси. Коли на сервері створюється новий сайт із виділеним IP або новий VPS/VDS, то серверу необхідна додаткова IP-адреса. Можна виділяти IP-адреси серверам заздалегідь, а можна вести облік адрес у єдиній базі даних і видавати їх звідти за запитом. Те саме і зі звільненням адрес, що не використовуються.

IPmanager — це єдина база з централізованим керуванням, у якій зберігаються IP-адреси. Ця панель дозволяє назавжди забути проблему розподілення адресного простору IP-адрес: видача адреси, її звільнення, змінення реверсної зони (PTR) – усе відбувається повністю автоматично. При цьому досягається максимально можлива щільність використання адресного простору, а проблема видачі IP-адрес «про запас» просто зникає.

Чому IPmanager?

  • Єдина база IP-адрес із централізованим керуванням. Проста інтеграція з усіма продуктами компанії ISPSystem
  • Автоматичне виділення IP-адрес для сервісів провайдера. Підтримка IPv4- та IPv6-адрес
  • Облік і статистика доступного адресного простору IP-адрес провайдера

Починаючи з 2-го кварталу 2021 року наша Компанія прийняла рішення більше не надавати послуги з продажу ліцензій на дане програмне забезпечення. При необхідності, Ви зможете придбати ці програми на офіційному сайті розробника.

Ми фокусуємося на реєстрації доменних імен і наданні різноманітних сервісів хостингу, включаючи віртуальний хостинг, VPS/VDS, виділені та хмарні сервіси.