BILLmanager

BILLmanager — це сукупне рішення для автоматизації діяльності провайдерів послуг хостинга і реєстрації доменних імен. Білінгова панель автоматизує реєстрацію нових клієнтів, замовлення та обробку послуг. Це єдиний ресурс для ваших клієнтів, де вони зможуть здійснювати покупки, керувати своїми рахунками, актами, договорами тощо. Білінгова система BILLmanager оснащена власною системою центру підтримки абонентів, сповіщень та звітів про всі напрямки діяльності компанії.

Одна копія BILLmanager може підтримувати декілька хостингових проектів та юридичних осіб з гнучким налаштуванням їх взаємозв'язків. BILLmanager дає можливість надавати всі види послуг хостинга: віртуальний (shared) хостинг, віртуальні сервери VDS/VPS, виділені сервери, реєстрація доменів, замовлення SSL-сертифікатів тощо.

Білінг панель інтегрується з різними платіжними системами, панелями керування, реєстраторами доменів, що дає можливість виконувати більшість функції з обслуговування клієнтів в автоматичному режимі з мінімальними затримками.

BILLmanager поставляється у трьох різних версіях: Standard, Advanced і Corporate. Це дає можливість використовувати білінгову програму як невеликим компаніям, так і міжнародним корпораціям для автоматизації хостингу.

Чому BILLmanager?

  • Легкий облік клієнтів, послуг та платежів. Наявність аналітичних звітів
  • Рішення для комплексної автоматизації роботи хостинга
  • Інтеграція зі всіма відомими панелями керування
  • Готове рішення для роботи з багатьма платіжними системами
  • Вбудована система контролю та обліку запитів клієнтів до служби підтримки

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, але і безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПО ISPsystem дорівнює половині від вартості аналогічної річної ліцензії.