BILLmanager

BILLmanager — це сукупне рішення для автоматизації діяльності провайдерів послуг хостингу і реєстрації доменних імен. Білінгова панель автоматизує реєстрацію нових клієнтів, замовлення та обробку послуг. Це єдиний ресурс для Ваших клієнтів, де вони зможуть здійснювати покупки, керувати своїми рахунками, актами, договорами тощо. Білінгова система BILLmanager оснащена власною системою центру підтримки абонентів, сповіщень і звітів про всі напрямки діяльності компанії.

Одна копія BILLmanager може підтримувати декілька хостингових проєктів та юридичних осіб із гнучким налаштуванням взаємозв'язків між ними. BILLmanager дає можливість надавати всі види послуг хостингу: віртуальний (shared) хостинг, віртуальні сервери VDS/VPS, виділені сервери, реєстрація доменів, замовлення SSL-сертифікатів тощо.

Білінг-панель інтегрується з різними платіжними системами, панелями керування, реєстраторами доменів, що дає можливість виконувати більшість функцій з обслуговування клієнтів в автоматичному режимі з мінімальними затримками.

BILLmanager поставляється в трьох різних версіях: Standard, Advanced і Corporate. Це дає можливість використовувати білінгову програму як невеликим компаніям, так і міжнародним корпораціям для автоматизації хостингу.

Чому BILLmanager?

  • Легкий облік клієнтів, послуг та платежів. Наявність аналітичних звітів
  • Рішення для комплексної автоматизації роботи хостингу
  • Інтеграція з усіма відомими панелями керування
  • Готове рішення для роботи з багатьма платіжними системами
  • Вбудована система контролю та обліку запитів клієнтів до служби підтримки

Починаючи з 2-го кварталу 2021 року наша Компанія прийняла рішення більше не надавати послуги з продажу ліцензій на дане програмне забезпечення. При необхідності, Ви зможете придбати ці програми на офіційному сайті розробника.

Ми фокусуємося на реєстрації доменних імен і наданні різноманітних сервісів хостингу, включаючи віртуальний хостинг, VPS/VDS, виділені та хмарні сервіси.