VDSmanager 4

VDSmanager 4 - це web-інтерфейс, який дозволяє зробити все, що потрібно для управління віртуальними виділеними серверами через браузер без значних знань системного адміністрування.

Робота з віртуальними виділеними серверами, управління IP-адресами, відстеження статистики по використанню трафіку зроблять вашу роботу простою і приємною.

VDSmanager 4 має доступ до функцій перезапуску сервера, перевстановлення, зміни реверсних доменних записів для виділених IP-адрес, а також може переглядати різну статистичну інформацію.

Інтерфейс панелі управління VDSmanager 4 зручний і простий. Всі модулі розроблялися з розрахунку на розуміння користувачами, що володіють лише базовими знаннями в області web-хостингу і віртуальних виділених серверів. Кожне поле форми, кожна кнопка має коротку підказку, яку можна отримати, навівши на неї курсор миші.

Чому VDSmanager?

  • Облік і зручний перегляд різної
    статистичної інформації
  • Зручний, гнучкий і інтуїтивний інтерфейс
  • Зручна веб-панель управління
    інтернет-сервером

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, але і безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПО ISPsystem дорівнює половині від вартості аналогічної річної ліцензії.