VDSmanager 4

VDSmanager 4 - це web-інтерфейс, який дозволяє зробити все необхідне для управління віртуальними виділеними серверами через браузер без значних знань системного адміністрування.

Робота з віртуальними виділеними серверами, управління IP-адресами, відстеження статистики з використання трафіку зроблять Вашу роботу простою і приємною.

VDSmanager 4 має доступ до функцій перезапуску сервера, перевстановлення, зміни реверсних доменних записів для виділених IP-адрес, а також може переглядати різну статистичну інформацію.

Інтерфейс панелі управління VDSmanager 4 зручний і простий. Усі модулі розроблялися з розрахунку на розуміння користувачами, які мають лише базові знання у сфері web-хостингу і віртуальних виділених серверів. Кожне поле форми, кожна кнопка мають коротку підказку, яку можна отримати, навівши на неї курсор миші.

Чому VDSmanager?

  • Облік і зручний перегляд різної
    статистичної інформації
  • Зручний, гнучкий та інтуїтивний інтерфейс
  • Зручна веб-панель управління
    інтернет-сервером

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, а й безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПЗ ISPsystem дорівнює половині вартості аналогічної річної ліцензії.