ISPmanager

ISPmanager - одна з провідних багатофункціональних панелей керування інтернет-сервером, яка володіє простим та інтуїтивно зрозумілим веб-інтерфейсом. Усі основні операції з управління сервером - створення користувачів, сайтів, доменів, поштових скриньок - виконуються за допомогою кількох кліків миші.

      

Панель керування хостингом ISPmanager створена з урахуванням багаторівневої системи прав доступу, завдяки якій спрощується робота з адміністрування для всіх користувачів сервера. Система поділу доступу дозволяє використовувати ISPmanager як для приватного використання, так і для надання послуг професійного хостингу.

      

Панель для хостингу ISPmanager поставляється в двох версіях - Lite і Pro, що дозволяє вирішувати різні завдання за оптимальну для них вартість. Крім того, нещодавно компанія ISPSystem випустила на ринок нову версію продукту - ISPmanager 5, яка доступна поки що тільки в редакції Lite.

Чому ISPmanager?

  • Зручна веб-панель управління
    інтернет-сервером
  • Багаторівнева система прав доступу, яка підходить для послуг хостингу
  • Просте управління веб-сайтами та сервісами для клієнтів

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, а й безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПЗ ISPsystem дорівнює половині вартості аналогічної річної ліцензії.