VMmanager OVZ

VMmanager OVZ - рішення для віртуалізації на рівні операційної системи, яке дозволяє на одному фізичному сервері запускати безліч ізольованих копій операційної системи, які часто називають віртуальними середовищами або контейнерами.

Віртуалізація на рівні операційної системи в OpenVZ забезпечує кращу продуктивність, масштабованість, щільність розміщення, динамічне управління ресурсами, а також легкість в адмініструванні, на відміну від альтернативних варіантів.

VMmanager OVZ дозволить із легкістю збільшити прибуток Вашого бізнесу за рахунок високої продуктивності при мінімальних витратах. Це рішення ідеально підходить для надання гнучких тарифних планів клієнтам.

За допомогою VMmanager OVZ Ви можете надати своїм клієнтам більш різноманітний спектр послуг і максимально полегшити управління ресурсами.

Чому VMmanager OVZ?

  • Краща продуктивність системи, масштабованість, велика щільність розміщення VPS/VDS, динамічне управління ресурсами
  • Зручний, гнучкий та інтуїтивний інтерфейс
  • Потужний інструмент для надання послуг віртуалізації на базі OpenVZ

Починаючи з 2-го кварталу 2021 року наша Компанія прийняла рішення більше не надавати послуги з продажу ліцензій на дане програмне забезпечення. При необхідності, Ви зможете придбати ці програми на офіційному сайті розробника.

Ми фокусуємося на реєстрації доменних імен і наданні різноманітних сервісів хостингу, включаючи віртуальний хостинг, VPS/VDS, виділені та хмарні сервіси.