DNSmanager

DNSmanager — це панель керування серверами доменних імен (DNS). Панель дозволяє керувати записами доменів через веб-інтерфейс. DNSmanager призначена як для інтеграції з панелями керування ISPmanager, VMmanager та VMmanager OVZ, так і для використання як окремого продукту, наприклад, для надання послуг хостингу DNS.

DNSmanager може бути встановлений і працювати на будь-якій операційній системі родини Unix або Windows.

Усі великі хостинг-провайдери та реєстратори доменних імен прагнуть надавати єдині неймсервери для своїх клієнтів. DNSmanager — це унікальна система, яка допоможе реалізувати цю можливість і централізувати керування доменними іменами для всіх видів хостингу, що надається: shared-хостингу, віртуальних виділених серверів VPS/VDS, виділених серверів.

Чому DNSmanager?

  • Створення єдиних DNS-неймсерверів провайдера. Дається можливість надавати послуги DNS-хостингу
  • Система автоматичного керування зовнішніми нейсерверами провайдера зі з'єднанням з усіма популярними продуктами ISPSystem
  • Інтеграція з IPManager для керування адресним простором IP-адрес

Починаючи з 2-го кварталу 2021 року наша Компанія прийняла рішення більше не надавати послуги з продажу ліцензій на дане програмне забезпечення. При необхідності, Ви зможете придбати ці програми на офіційному сайті розробника.

Ми фокусуємося на реєстрації доменних імен і наданні різноманітних сервісів хостингу, включаючи віртуальний хостинг, VPS/VDS, виділені та хмарні сервіси.