DNSmanager

DNSmanager — це панель керування серверами доменних імен (DNS). Панель дозволяє керувати записами доменів через веб-інтерфейс. DNSmanager призначена як для інтеграції з панелями керування ISPmanager, VMmanager та VMmanager OVZ, так і для використання як окремого продукту, наприклад, для надання послуг хостингу DNS.

DNSmanager може бути встановлений і працювати на будь-якій операційній системі родини Unix або Windows.

Усі великі хостинг-провайдери та реєстратори доменних імен прагнуть надавати єдині неймсервери для своїх клієнтів. DNSmanager — це унікальна система, яка допоможе реалізувати цю можливість і централізувати керування доменними іменами для всіх видів хостингу, що надається: shared-хостингу, віртуальних виділених серверів VPS/VDS, виділених серверів.

Чому DNSmanager?

  • Створення єдиних DNS-неймсерверів провайдера. Дається можливість надавати послуги DNS-хостингу
  • Система автоматичного керування зовнішніми нейсерверами провайдера зі з'єднанням з усіма популярними продуктами ISPSystem
  • Інтеграція з IPManager для керування адресним простором IP-адрес

* Купуючи вічні ліцензії на ПЗ ISPsystem, Ви отримуєте не тільки ліцензію програмного забезпечення на необмежений термін дії, а й безкоштовні оновлення протягом одного календарного року. Вартість подальших оновлень на кожен рік для вічної ліцензії ПЗ ISPsystem дорівнює половині вартості аналогічної річної ліцензії.