2.3.1 Наші NS-сервери. Як змінити NS-сервери свого домену

Неймсервери — ключовий елемент функціонування веб-простору. Ці сервери виступають у ролі адресних книг Інтернету, направляючи користувачів до Вашого та інших веб-сайтів.

Коли Ви вводите назву вашого домену www.example.com у браузері, неймсервери перетворюють це ім’я в унікальну IP-адресу Вашого сервера. Цей процес дозволяє користувачам з усього світу отримати повний перелік записів DNS про Ваш домен, що знаходяться на цьому NS-сервері, включаючи фактичну IP-адресу місцезнаходження його контенту.

Слід знати: NS-сервери та DNS-записи - це не одне й те ж саме. NS це, грубо кажучи, сервер, який зберігає список усіх записів Вашого та інших доменів. Ви можете налаштувати DNS-записи на багатьох різних NS-серверах, але працюватимуть лише ті, які вказані для Вашого домену. Докладніше про налаштування DNS чи те, як направити домен на IP-адрес, Ви можете ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви хочете направити домен на наш хостінг, то встановіть наші неймсервери у поточного реєстратора домену:

  • ns1.thehost.com.ua
  • ns2.thehost.com.ua
  • ns3.thehost.com.ua
  • ns4.thehost.com.ua

Якщо ви придбали у нас домен і хочете направити його на інший хостинг – у особистому кабінеті перейдіть в розділ Доменні імена, натисніть Змінити і на третій вкладці встановіть неймсервери вашого хостинг-провайдера. Обов’язково активуйте опцію Змінити NS-сервера домену.

NS різних провайдерів не повинні бути активними одночасно. Проще кажучи, якщо ви хочете змінити NS на нові - спочатку видаліть або замініть всі старі значення.

Изменить NS неймсервера

Зверніть увагу: Зміна DNS не відбувається миттєво і, як правило, займає 12-24 години.