1.1.2 Чим відрзняється особистий кабінет від панелі управління

Особистий кабінет

Особистий кабінет призначений для управління та контролю над Вашими послугами. Тут ви можете замовити або продовжити послугу, перевірити статус послуги, термін її дії та дізнатися параметри доступу до ваших послуг. Проте ваші власні веб-сайти розміщуються не в особистому кабінеті, а на інших серверах, доступ до яких можна отримати за допомогою панелі управління ISPmanager. Ви можете потрапити з особистого кабінету в панель управління хостингом за допомогою методу, зазначеного на рисунку нижче.

Особистий кабінет розташований за адресою: https://my.thehost.com.ua/manager/billmgr

Как узнать параметры доступа и перейти в панель хостинга

Панель управління хостингом

Панель управління хостингом призначена для керування вашою послугою хостингу. Вона дозволяє паркувати ваші домени, створювати та редагувати вміст веб-сайтів, керувати їх налаштуваннями, підключати сертифікати та управляти електронною поштою.

Панель управління хостингом розташована за адресою: https://hosting_server/manager/ispmgr

Панель управления хостингом

Панель управління віртуальним/виділеним сервером

Панель управління віртуальним/виділеним сервером схожа за функціоналом з аналогічною панеллю для керування хостингом і дозволяє керувати та редагувати вміст і налаштування ваших сайтів. Також панель має розширений набір можливостей і прав, пов’язаних з наявністю прав root та відсутністю обмежень хостингу для послуг віртуальних та виділених серверів.

Панель управління віртуальним/виділеним сервером розташована за адресою: https://IP.АДРЕСА.ВАШОГО.СЕРВЕРА/manager/ispmgr

Панель управления сервером

Звідки взяти параметри доступу до панелей управління?

Усі параметри доступу до послуг віртуального хостингу, віртуальних серверів чи виділених серверів висилаються на контактну пошту Абонента одразу після активації його послуги. Також параметри доступу можна отримати в особистому кабінеті, натиснувши кнопку Лист після вибору потрібної послуги в відповідному розділі особистого кабінету.